BUSINESS

POVEŞTI

O poveste despre voință si 40 kg slăbite! Acum este instructor...

Când viața te trânteşte la pământ, ridică-te, scutură-te și mergi mai departe! Muncește pentru sănătatea ta, regăsește-ți încrederea în tine, iubește-te mai...

Ana Maria Ionita-Personal Trainer „Obiceiurile devin pasiuni iar pasiunea devine un...

Actiunile repetate devin obiceiuri! Obiceiurile devin pasiuni iar pasiunea devine un mod de viata! Prin natura noastra, noi oamenii suntem atrasi de tot ceea...

GAMBLING

Cote bune, anul are. Trei prieteni câștigă aproape 300.000 de euro de la Superbet

Anul 2019 se anunță a fi de bun augur pentru pariorii din România, dacă ne uităm la cazul a trei prieteni din...

Reteaua armeana si jucatori de tenis profesionisti descoperiti de justitie

83 de persoane au fost retinute in total de garda civila spaniola pe motivul banuirii trucarii meciurilor de tenis pentru pariuri. Autoritatile...

Bonus casino online – Ce să aleg în 2019?

Bonus casino online este una dintre atracțiile principale oferite de operatorii de casino online licențiați în România și în anul 2019, asta...

CONCURS

Fundația Alexandrion lansează Marea Unificare Sportivă: Românii pot vota sportivii care ne-au unit prin...

Cu ocazia aniversării Centenarului, Fundația Alexandrion lansează campania de CSR Marea Unificare Sportivă, cu scopul de a aduce recunoaștere marilor legende sportive ale României de...

SUPER CONCURS: Câştigă o bicicletă PEGAS cu asistare electrică!

Luptă împotriva monotoniei!  Drumurile grele, asfaltul, zăpada, gravel-ul sau macadamul sunt elementele unde Pegas Partizan poate lupta cu succes împotriva monotoniei. Partizan, bicicleta cu asistare...

EDITORIAL

Cate putin despre un altfel de abandon

Cand am fost ultima data la mare mi-am dat voie sa ma las purtat de apa si sa plutesc in voie, informeaza adrianbajenaru.ro. Fusesem invatat...

Hora, simbolul unităţii naţionale. Marea Unificare Sportivă – Alexandrion 100

(de Romeo Chiriac)  Ce poate multă lume nu ştie este că pe 14 mai 2017, România a intrat în Cartea Recordurilor pentru cea mai mare...

Halep şi politica. Feţele Simonei

(de Romeo Chiriac) “Când eram tânăr, împărţeam oamenii în greci şi turci. Grecii erau buni, turcii erau răi. La maturitate n-am mai împărţit oamenii decât...

Copii decreţeilor, botezaţi in gazele manipulării

(de Romeo Chiriac) La câţiva ani după Revoluţie, Revista “22” a consemnat despre povestea mea într-un material intitulat “Decreţelul”.  “Înainte de a-l naşte, maică-sa şi-a...

FOTBAL

Care vor fi meciurile din sferturile de finală ale Cupei României

S-au efectuat tragerile la sorți pentru sferturile de finală ale Cupei României. Meciurile se vor desfășura în perioada 26-28 februarie 2019, începând cu ora...

SPORTURI

- PerfectLotus.ro -

MULTIMEDIA

Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/