BUSINESS

POVEŞTI

GAMBLING

Superbet, sponsorul oficial al naționalei de șah a României

Superbet, cel mai mare operator de pariuri sportive din România, a devenit sponsorul oficial al Federației Române de Șah.

3 strategii interesante de pariuri online jucate pe meciurile din Liga 1

Vrei să trăiești la maxim meciurile din Liga 1? Nu te poți sătura de adrenalina pe care o simți atunci când ai...

Cum își stabilesc jucătorii ponturile la pariuri sportive

Cum își stabilesc jucătorii ponturile la pariuri sportive? Din zecile de meciuri care se joacă într-o zi de weekend, cum le aleg...

CONCURS

Cine este câștigătoarea concursului ce a avut ca premiu o bicicletă Pegas Partizan cu...

Drumurile grele, asfaltul, zăpada, gravel-ul sau macadamul sunt elementele unde Pegas Partizan poate lupta cu succes împotriva monotoniei.

Leo Messi și Mohamed Salah dau ce au mai bun #DINPASIUNE pentru Pepsi

Pepsi® lansează noua campanie globală UEFA Champions League, sub noua platformă internațională a brandului: PEPSI, FOR THE LOVE OF IT. Anul acesta,...

EDITORIAL

Cum obtii un corp suplu si obiceiuri sanatoase prin programul „Slim Start – Recucereste-ti...

In ce consta programul "SLIM START - Recucereste-ti greutatea si viata", cum te ajuta sa ajungi si sa mentii greutatea corporala...

Cum pot fi îmbunătățite performanțele în tenis prin terapie și mental coaching

(de Ileana Vlăduț) “Slăbește limitările hrănind CONȘTIENT trupul, mintea și sufletul (spiritul /emoțiile)” este  motto-ul personal, ce stă la...

Maratonul gunoaielor

(de Romeo Chiriac - chiromelu.blogspot.com) Acum câțiva ani, la inițiativa unui om care încă mai speră că poate salva...

Cum putem readuce sportul în viața copiilor

Copiii nu mai au timp de sport. Într-o lume în care normalitatea înseamnă Facebook, junk food, selfie sticks, Pokemon Go, hoverboard, realitate...

FOTBAL

SPORTURI

- PerfectLotus.ro - kineto.fit

MULTIMEDIA

Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/