BUSINESS

POVEŞTI

Branduri de lux pre-owned

Conform materialului realizat de Bianca Dragomir in Cosmopolitan, stilul se educă, se construieşte şi se personalizează conform propriei tale personalităţi. Există foarte puţine limite...

Olimpiada ciclismului de anduranță Paris – Brest – Paris, obiectivul implantologului...

Paris-Brest-Paris sau PBP este cea mai cunoscută competiție din ciclismul de anduranță mondial. Este aproape la fel de veche ca și bicicleta,...

GAMBLING

Ofertele de bun venit în lumea pariurilor – bonusuri atractive

Casele de pariuri online sunt nu doar numeroase, dar au strategii la fel de variate pentru a atrage un număr cât mai mare de...

Biletul zilei la pariuri – Iată ce trebuie să faci pentru a-ți maximiza șansele...

Biletul zilei la pariuri - Iată ce trebuie să faci pentru a-ți maximiza șansele de reușită! Chiar dacă sunt...

VIDEO – Meci caritabil pentru Leon, băiețelul lui Kamara, între naționalele ziariștilor și artiștilor

https://www.youtube.com/watch?v=DVSmNZ2T_HQ&fbclid=IwAR0hdnXpTGOht4NqH97WQajBJ_W_CFFz63AHWJZ3eJDVWztd1bT7_ZzqDks Națioanala de fotbal a ziariștilor a învins, cu scorul de 4-2, selecționata similară a artiștilor, într-un...

CONCURS

BRD Bucharest Open va fi organizat în perioada 13-21 iulie

Federaţia Română de Tenis a anunţat, joi, că a semnat un nou contract cu Jeno Marky, proprietarul licenţei WTA pentru turneul organizat...

Cine este câștigătoarea concursului ce a avut ca premiu o bicicletă Pegas Partizan cu...

Drumurile grele, asfaltul, zăpada, gravel-ul sau macadamul sunt elementele unde Pegas Partizan poate lupta cu succes împotriva monotoniei.

EDITORIAL

Cazul Alexandrion Sport Management – Borțoneanu, sau despre cum „să dai mărgăritare la porci”

În peisajul pestriț al impresariatului fotbalistic românesc a apărut de câțiva ani o companie, Alexandrion Sport Management, care și-a propus să sprijine...

Starea de spirit Alexandreea Club Fitness & SPA

(de Romeo Chiriac) Se spune că pentru a ne bucura de viață cu zâmbetul pe buze și plini de...

Cum obtii un corp suplu si obiceiuri sanatoase prin programul „Slim Start – Recucereste-ti...

In ce consta programul "SLIM START - Recucereste-ti greutatea si viata", cum te ajuta sa ajungi si sa mentii greutatea corporala...

Cum pot fi îmbunătățite performanțele în tenis prin terapie și mental coaching

(de Ileana Vlăduț) “Slăbește limitările hrănind CONȘTIENT trupul, mintea și sufletul (spiritul /emoțiile)” este  motto-ul personal, ce stă la...

FOTBAL

SPORTURI

- PerfectLotus.ro - kineto.fit

MULTIMEDIA

Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes –   https://revistasucces.com/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

Comunicate Business – https://comunicatebusiness.ro/