BUSINESS

POVEŞTI

Ana-Maria Baicu fosta componenta a lotului olimpic de gimnastica este cofondatoarea...

Ana-Maria Baicu a facut parte din elita gimnasticii romanesti de la varsta de 4 ani pana la varsta de 15 ani,...

Pasiunea pentru sănătate a deschis noi universuri de cunoaștere la Centrul...

Ne-am obișnuit cu bolile, ni se pare firesc să ne îmbolnăvim și apelăm cu prea mare ușurință la medicamente. În ultimii ani însă, dezvoltarea...

GAMBLING

Un tenismen celebru povestește despre oferta de aranjament primită în România

Lucas Pouille, semifinalistul marelui șlem australian, învins de Novak Djokovic, povestește despre cum ar fi fost ofertat să își aranjeze meciul la un turneu...

Superbet s-a alăturat DeepMind, compania de AI a Google, pentru a aduce la București...

10 dintre cei mai buni 12 jucători ai planetei se vor înfrunta în noiembrie în capitala României.

Cele 5 motive pentru care pariorii de top din țară joacă online

Este bine-cunoscut faptul că anumiți pariori nu joacă online pentru că nu vor să învețe lucruri noi. Practic, s-au obișnuit într-un fel...

CONCURS

Fundația Alexandrion lansează Marea Unificare Sportivă: Românii pot vota sportivii care ne-au unit prin...

Cu ocazia aniversării Centenarului, Fundația Alexandrion lansează campania de CSR Marea Unificare Sportivă, cu scopul de a aduce recunoaștere marilor legende sportive ale României de...

SUPER CONCURS: Câştigă o bicicletă PEGAS cu asistare electrică!

Luptă împotriva monotoniei!  Drumurile grele, asfaltul, zăpada, gravel-ul sau macadamul sunt elementele unde Pegas Partizan poate lupta cu succes împotriva monotoniei. Partizan, bicicleta cu asistare...

EDITORIAL

Despre peria comunisto securistă a presei

Cel lingușitor, pupincuristul sau peria se adresează superiorilor numai cu apelative gen "Da, boss!", "Excelență", "Împărate", "Boieru", "Să trăiți Șefu" și alte...

Cate putin despre un altfel de abandon

Cand am fost ultima data la mare mi-am dat voie sa ma las purtat de apa si sa plutesc in voie, informeaza adrianbajenaru.ro. Fusesem invatat...

Hora, simbolul unităţii naţionale. Marea Unificare Sportivă – Alexandrion 100

(de Romeo Chiriac)  Ce poate multă lume nu ştie este că pe 14 mai 2017, România a intrat în Cartea Recordurilor pentru cea mai mare...

Halep şi politica. Feţele Simonei

(de Romeo Chiriac) “Când eram tânăr, împărţeam oamenii în greci şi turci. Grecii erau buni, turcii erau răi. La maturitate n-am mai împărţit oamenii decât...

FOTBAL

SPORTURI

- PerfectLotus.ro -

MULTIMEDIA

Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/