BUSINESS

POVEŞTI

Au fost aleşi reprezentanţii României în proiectul Fotbal pentru Prietenie

Anul acesta, în cadrul programului internaţional de responsabilitate socială pentru copii Fotbal pentru Prietenie, au fost aleşi să reprezinte România 4 copii...

Halep spune într-un interviu pentru site-ul Fed Cup că se simte...

Simona Halep a declarat pentru site-ul Fed Cup că se simte inspirată de performanţa reuşită de managerul său Virginia Ruzici, care a...

GAMBLING

Paul Scholes, acuzat că a pariat peste 100 de meciuri când era acționar la...

Fostul internaţional Paul Scholes este acuzat de federaţia engleză că a pariat pe 140 de meciuri în perioada 17 august 2015 -...

(VIDEO) Delegația României, la Olimpiada APSM din Republica Moldova

https://www.youtube.com/watch?v=LkJ9pSOEBnk&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1-W0wQITGhLlyVM9nyQcXJLjcTXvazyGzCtE_HmcH8gq1rR3q-a2FAMiw Naționala de fotbal a ziariștilor români a învins, cu scorul de 4-3, reprezentativa similară a Republicii...

Naționala ziariștilor români a învins reprezentativa similară a Republicii Moldova în cadrul Olimpiadei APSM...

Naționala de fotbal a ziariștilor români a învins, cu scorul de 4-3, reprezentativa similară a Republicii Moldova într-o partidă demonstrativă din...

CONCURS

Cine este câștigătoarea concursului ce a avut ca premiu o bicicletă Pegas Partizan cu...

Drumurile grele, asfaltul, zăpada, gravel-ul sau macadamul sunt elementele unde Pegas Partizan poate lupta cu succes împotriva monotoniei.

Leo Messi și Mohamed Salah dau ce au mai bun #DINPASIUNE pentru Pepsi

Pepsi® lansează noua campanie globală UEFA Champions League, sub noua platformă internațională a brandului: PEPSI, FOR THE LOVE OF IT. Anul acesta,...

EDITORIAL

Cum obtii un corp suplu si obiceiuri sanatoase prin programul „Slim Start – Recucereste-ti...

In ce consta programul "SLIM START - Recucereste-ti greutatea si viata", cum te ajuta sa ajungi si sa mentii greutatea corporala...

Cum pot fi îmbunătățite performanțele în tenis prin terapie și mental coaching

(de Ileana Vlăduț) “Slăbește limitările hrănind CONȘTIENT trupul, mintea și sufletul (spiritul /emoțiile)” este  motto-ul personal, ce stă la...

Maratonul gunoaielor

(de Romeo Chiriac - chiromelu.blogspot.com) Acum câțiva ani, la inițiativa unui om care încă mai speră că poate salva...

Cum putem readuce sportul în viața copiilor

Copiii nu mai au timp de sport. Într-o lume în care normalitatea înseamnă Facebook, junk food, selfie sticks, Pokemon Go, hoverboard, realitate...

FOTBAL

SPORTURI

- PerfectLotus.ro - kineto.fit

MULTIMEDIA

Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/