SPORT LIVE LA TV/ Program TV 16 – 22 iunie

0
183

MARŢI

11.10 Fotbal DIRECT
TVR 2 Cupa Confederaţiilor,
Brazilia – Egipt
18.00 Rugby DIRECT
TVR 2 Cupa Naţiunilor, Italia A – Rusia
19.15 Fotbal DIRECT
Sport.ro CE U-21, Suedia – Belarus
20.00 Rugby DIRECT
TVR 2 Cupa Naţiunilor,
România – Franţa A
20.15 Baschet feminin DIRECT
Sport 1 Campionatul European
Franţa-Rusia
21.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro CE U-21, Italia – Serbia

MIERCURI

03.00 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, finala
12.00 Fotbal DIRECT
Eurosport Preliminarii CM 2010,
Australia – Japonia
14.00 Fotbal DIRECT
Eurosport Preliminarii CM 2010,
Coreea de Sud – Iran
16.55 Fotbal DIRECT
TVR 1 Cupa Confederaţiilor,
Spania – Irak
17.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul ATP Eastbourne
17.45 Baschet feminin DIRECT
Sport 1 CE, sferturi
18.30 Atletism DIRECT
Telesport IAAf Ostrava
19.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Calificări CE, România-Turcia
20.15 Baschet feminin DIRECT
Sport 1 CE, sferturi
21.25 Fotbal DIRECT
TVR 1 Cupa Confederaţiilor,
Africa de Sud – Noua Zeelandă

JOI

13.30 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA Eastbourne
16.15 Fotbal DIRECT
TVR 1 Cupa Confederaţiilor,
SUA – Brazilia
17.45 Baschet feminin DIRECT
Sport 1 CE, sferturi
19.15 Fotbal DIRECT
Sport.ro CE U-21, Germania – Finlanda
20.15 Baschet feminin DIRECT
Sport 1 CE, sferturi
21.25 Fotbal DIRECT
TVR 1 Cupa Confederaţiilor,
Egipt – Italia
21.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro CE U-21, Spania – Anglia

VINERI

13.30 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA Eastbourne
15.00 Tenis masculin DIRECT
Telesport ATP Hertegenbosch
17.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro CE U-21, Suedia – Italia
18.00 Baschet feminin DIRECT
Sport 1 CE, semifinala I
19.15 Fotbal DIRECT
Sport.ro CE U-21, Belarus – Serbia
20.15 Baschet feminin DIRECT
Sport 1 CE, semifinala II

SÂMBĂTĂ

09.30 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 J-League, Gamba Osaka –
Albirex Niigata
14.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA Eastbourne
14.55 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Calificări Marea Britanie
16.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro CE U-21, Polonia – România
16.00 Tenis masculin DIRECT
Telesport ATP Hertogenbosch
17.30 Volei DIRECT
TVR 2 Liga europeană,
România – Franţa
18.00 Baschet feminin DIRECT
Sport 1 CE, meci penttu locul 3
18.00 Atletism DIRECT
Eurosport CE pe echipe, Porto
20.00 Baschet feminin DIRECT
Sport 1 CE, finala
21.25 Fotbal DIRECT
TVR 1 Cupa Confederaţiilor,
Spania – Africa de Sud
21.30 Fotbal DIRECT
TVR 2 Cupa Confederaţiilor,
Irak – Noua Zeelandă

DUMINICÄ‚

09.00 Rugby DIRECT
Eurosport 2 CM de juniori, finala
14.55 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu al Marii Britanii
16.00 Tenis masculin DIRECT
Telesport ATP Hertogenbosch
16.55 Fotbal DIRECT
TVR 1 Cupa Confederaţiilor,
Africa de Sud – Irak
17.30 Atletism DIRECT
Eurosport CE pe echipe, Porto
18.00 Rugby DIRECT
TVR 2 Cupa Naţiunilor,
Italia A – România
21.25 Fotbal DIRECT
TVR 1 Cupa Confederaţiilor,
Italia – Brazilia
21.30 Fotbal DIRECT
TVR 2 Cupa Confederaţiilor,
Egipt – SUA

LUNI

14.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Wimbledon
21.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro CE U-21, Germania – Anglia

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here