Mutu și Răzvan Lucescu, rezultate de egalitate cu echipelel lor în Conference League

PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu, a terminat la egalitate, acasă, scor 0-0, cu Beitar Ierusalim, iar Neftci Baku, antrenată de Adrian Mutu, a încheiat la egalitate, la Sarajevo, 2-2 cu Zeljeznicar.

Rezultate înregistrate joi, în Conference League, prima manşă a turului al doilea preliminar:

Ordabasy (Kazahstan) – Legia Varşovia (Polonia) 2-2

Alashkert (Armenia) – Debrecen (Ungaria) 0-1

Inter Escaldes (Andorra) – Hibernian Edinburgh (Scoţia) 2-1

Ararat-Armenia (Armenia) – Aris Salonic (Grecia) 1-1

Bodo Glimt (Norvegia) – Bohemians Praga 1905 (Cehia) 3-0

Gabala (Azerbaidjan) – Omonia Nicosia (Cipru) 2-3

Ferencvaros Budapesta (Ungaria) – Shamrock Rovers (Irlanda) 4-0

Gzira (Malta) – Diddeleng (Luxemburg) 2-0

Djurgarden (Suedia) – Luzern (Elveţia) 1-2

Apoel Nicosia (Cipru) – Vojvodina Novi Sad (Serbia) 2-1

Kalmar (Suedia) – Pyunik (Armenia) 1-2

Auda (Letonia) – Spartak Trnava (Slovacia) 1-1

Plzen (Cehia) – Drita (Kosovo) 0-0

CSKA Sofia (Bulgaria) – Sepsi OSK 0-2

Torpedo Kutaisi (Georgia) – Aktobe (Kazahstan) 1-4

Kecskemet (Ungaria) – Riga (Letonia) 2-1

Farul Constanţa – Urartu (Armenia) 3-2

Vorskla (Ucraina) – Dila (Georgia 2-1

CFR Cluj – Adana Demirspor (Turcia) 1-1

Basel (Elveţia) – Tobol (Kazahstan) 1-3

Differdange (Luxemburg) – Maribor (Slovenia) 1-1

Maccabi Tel Aviv (Israel) – Petrocub (Moldova) 3-0

PAOK Salonic (Grecia) – Beitar Ierusalim (Israel) 0-0

Dukagjini (Kosovo) – Rijeka (Croaţia) 0-1

Celje (Slovenia) – Vitoria SC (Portugalia) 3-4

Hapoel Beer Sheva (Israel) – Panevezys (Lituania) 1-0

Besiktas (Turcia) – Tirana (Albania) 3-1

Osijek (Croaţia) – ZTE FC (Ungaria) 1-0

Twente (Ţările de Jos) – Hammarby (Suedia) 1-0

KA (Islanda) – Dundalk (Irlanda) 3-1

FC Bruges (Belgia) – AGF (Danemarca) 3-0

B36 (Feroe) – Haverfordwest (Ţara Galilor) 2-1

Torpedo Zhodino (Belarus) – AEK Larnaca (Cipru) 2-3

Gent (Belgia) – Zilina (Slovacia) 5-1

Lech Poznan (Polonia) – Kauno Zalgiris (Lituania) 3-1

Austria Viena (Ungaria) – Borac (Bosnia) 1-0

Derry (Irlanda de Nord) – KuPS (Finlanda) 2-1

Linfield (Irlanda de Nord) – Pogon (Polonia) 2-5

Sutjeska (Muntenegru) – FC Santa Coloma (Andorra) 2-0

Zeljeznicar (Bosnia) – Neftci Baku (Azerbaidjan) 2-2

Crusaders (Irlanda de Nord) – Rosenborg (Norvegia) 2-2

Shkupi (Macedonia) – Levski (Bulgaria) 0-2

  

Stiri recente

Zverev s-a calificat în finala de la Roma

Alexander Zverev s-a calificat în finala turneului ATP 1000 Masters de la Roma, după ce a trecut în semifinale...