SPORT LIVE LA TV/ Program TV 23 – 29 iunie

0
181

MARŢI

14.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Turneul de la Wimbledon
21.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro CE U-21, Belarus – Italia

MIERCURI

14.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Turneul de la Wimbledon
21.25 Fotbal DIRECT
TVR 1 Cupa Confederaţiilor, semifinala

JOI

03.50 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Copa Libertadores
14.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Turneul de la Wimbledon
14.30 Fotbal feminin DIRECT
Eurosport CE sub 17 ani, finala
19.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Turneul de la Wimbledon
21.25 Fotbal DIRECT
TVR 1 Cupa Confederaţiilor, semifinala

VINERI

14.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Turneul de la Wimbledon
15.20 Polo DIRECT
TVR 2 România – Rusia
19.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro CE U-21, semifinala I
21.00 Volei masculin DIRECT
TVR 2 Liga europeană,
Belgia – România
21.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro CE U-21, semifinala II
22.00 Box DIRECT
Eurosport Germania – Categoria grea:
D. Bakhatov (Rusia) –
S. Kretschmann (Germania)

SÂMBĂTĂ

11.00 Caiac canoe DIRECT
Eurosport CE Brandenburg
14.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Turneul de la Wimbledon
18.00 Superbike DIRECT
Eurosport CM Donington – Superpole
18.15 Polo DIRECT
TVR 2 România – Ungaria
18.30 Atletism DIRECT
Telesport IAAF Malaga
18.45 Înot DIRECT
Eurosport Jocurile Mediteraneene
19.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Turneul de la Wimbledon
20.00 Volei DIRECT
TVR 2 Liga europeană,
Turcia – România
20.00 Rugby DIRECT
Sport Klub Super League,
Castleford – Catalans
21.30 Călărie DIRECT
Eurosport Circuitul Campionilor
Global Monaco
22.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Turneul de la Wimbledon

DUMINICÄ‚

00.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Brazilia, Cruzeiro-Avia
11.00 Caiac canoe DIRECT
Eurosport CE Brandenburg
14.00 Superbike DIRECT
Eurosport CM Donington
15.00 Formula Superleague DIRECT
Eurosport 2 Cursa de la Magny-Cours
15.55 Fotbal DIRECT
TVR 1 Cupa Confederaţiilor, finala mică
16.00 Polo DIRECT
TVR 2 Germania – România
17.30 Rugby pe plajă DIRECT
Eurosport 2 Turneu demonstrativ Marsilia
18.45 Înot DIRECT
Eurosport Jocurile Mediteraneene
21.25 Fotbal DIRECT
TVR 1 Cupa Confederaţiilor, finala
22.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Atletico Paranense – Corinthians
23.10 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci din Argentina

LUNI

16.00 Snooker DIRECT
Eurosport Galeria vedetelor
19.00 Înot DIRECT
Eurosport Jocurile Mediteraneene