Neymar a participat la un turneu de poker imediat după înfrângerea PSG din Liga Campionilor

Neymar a participat la un turneu de poker la Paris, după ce în urmă cu o zi, a pierdut cu PSG meciul de acasă cu Bayern Munchen, scor 0-1, din Liga Campionilor.

(Foto – Instagram)

Participanţii la turneul de deschidere al European Poker Tour au avut surpriza de a-l vedea pe fotbalist la hotelul unde se desfăşoară competiţia.

Neymar a fost fotografiat şi imaginile sale au ajuns în social media.

Este vorba de un turneu de poker la care biletul de acces este de 1100 de euro.

În urmă cu o zi, marţi seară, Neymar a jucat cu PSG în meciul de acasă cu Bayern Munchen, scor 0-1, din Liga Campionilor.

FOTO: Twitter

Stiri recente

Gianni Infantino a găsit în sfârșit un fotbalist mai mare decât Pele: Donald Trump, singurul om care poate câștiga Cupa Mondială fără să alerge

Gianni Infantino demonstrează din nou că imaginația sa nu are limite, mai ales când vine vorba de protocol, imagine...