Te asteptam si pe retelel sociale

Handbal

Debut cu dreptul pentru naționala feminină de handbal în preliminariile Euro 2020

România a întâlnit Ucraina, la Brașov, în primul meci din campania de calificare la Campionatul European din 2020. Tricolorele, lipsite de aportul Cristinei Neagu, au controlat jocul din primul minut și s-au impus cu 27-24, la pauză scorul fiind 15-12.

Pentru România au marcat Laslo 8 goluri, Buceschi 6, Ardean Elisei 3, Pintea 3, Udriştoiu 3, Bucur 2, Ostase 1, Moisa 1.

Din grupa României mai fac parte Polonia și Insulele Feroe.

Programul Românieie: Insulele Feroe (deplasare, 29 septembrie), Polonia (deplasare, 25-26 martie 2020), Polonia (pe teren propriu, 28-29 martie), Ucraina (în deplasare, 27-28 mai), Insulele Feroe (pe teren propriu, 31 mai).

Litere volumetrice Volumetrii din alama Banner Oferta de Pret Montaje si decorari materiale publicitare Panouri publicitareSistem pop-up spider Roll-up - https://www.atlasms.ro/

Revista Sport Magazin (sportm.ro) este o publicație a trustului de presă Clubul Media Business

Email: contact@clubulmedia.ro

Telefon: 0744525607

PENTRU A OBȚINE REZULTATELE DORITE ÎN SEO ȘI BRAND-AWARENESS COMANDĂ ADVERTORIALE PREMIUM CU LINK-URI DOFOLLOW CĂTRE SITE-UL TĂU ÎN CELE PESTE 150 DE SITE-URI INTERNE ȘI INTERNAȚIONALE ALE TRUSTULUI DE PRESĂ CLUBUL MEDIA BUSINESS, PRINTRE CARE: