Zverev l-a învins pe Rublev la Turneul Campionilor

Alexander Zverev l-a învins pe Andrei Rublev, scor 6-4, 6-4, în ultimul meci din grupe la Turneul Campionilor de la Torino.

Novak Djokovici şi Carlos Alcaraz, se vor întâlni sâmbătă seara în semifinalele turneului.

În cealaltă semifinală se vor întâlni Daniil Medvedev şi Jannik Sinner.

Stiri recente

Creştere cu 20 % a premiilor totale la Wimbledon

Organizatorii turneului de la Wimbledon au anunţat creşterea cu 20 % a premiilor totale, în timp ce campionii la...