Simona Halep, la plimbare prin Moscova

Simona Halep trebuia să joace la turneul de la Moscova, care s-a disputat săptămâna trecută, dar a renunâat din cauza problemelor medicale. Ea a ajuns totuși în capitala Rusiei, însă doar pentru o escală către Shenzhen, acolo unde va participa la Turneul Campioanelor, programat să înceapă pe 27 octombrie. Simona a profitat de pauza dintre zboruri pentru o scurtă vizită prin oraș, plimbându-se prin Piața Roșie.

Stiri recente

„The Perfect Bottle for the Perfect Water” – AQUA Carpatica la Bucharest Design Festival

AQUA Carpatica participă la Bucharest Design Festival cu expoziția capsulă „The Perfect Bottle for the Perfect Water”, un proiect...