Nadia Comăneci: “Ne vedem cu bine în 2023”

Nadia Comăneci, îmbrăcată într-o ţinută strălucitoare, a transmis un mesaj de Sărbători din faţa bradului împodobit.

“Sărbători cu multă sănătate, un Crăciun fericit alături de familie şi prieteni. Ne vedem cu bine în anul 2023”, a spus Nadia.

Nadia Comăneci a vizitat recent Casa Olimpică. ”Sărbători frumoase, să ne vedem cu bine! Un an strălucitor sportivilor Team Romania!”, a spus Nadia la Casa Olimpică.

Stiri recente

Qatar-Elveţia, în programul zilei de azi al Cupei Mondiale. Intră în competiţie și Brazilia

Meciul Qatar-Elveţia, din grupa B, se joacă, sâmbătă, de la ora 22.00, la Santa Clara, la Cupa Mondială 2026.De...