SPORT LIVE LA TV/ Program TV 8-14 septembrie

MARŢI

02.00 Tenis DIRECT
Eurosport US Open
09.45 Snooker DIRECT
Eurosport Masters-ul de la Shanghai
15.00 Snooker DIRECT
Eurosport Masters-ul de la Shanghai
17.30 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
18.45 Tenis DIRECT
Eurosport US Open
19.15 Baschet DIRECT
Sport 1 Lituania – Polonia
19.55 Fotbal DIRECT
TVR 2 Meci amical, România – Moldova

MIERCURI

02.00 Tenis DIRECT
Eurosport US Open
09.45 Snooker DIRECT
Eurosport Masters-ul de la Shanghai
16.30 Fotbal DIRECT
Sport.ro Cupa României,
Steaua II – CS Otopeni
17.30 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
18.55 Tenis DIRECT
Eurosport US Open
19.15 Baschet DIRECT
Sport1 Spania – Slovenia
20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Preliminarii CM 2010, România – Austria
21.50 Fotbal DIRECT
TVR 1 Preliminarii CM 2010, Serbia – Franţa
22.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Preliminarii CM 2010, Anglia – Croaţia
23.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Preliminarii CM 2010, Spania – Estonia

JOI

02.00 Tenis DIRECT
Eurosport US Open
09.45 Snooker DIRECT
Eurosport Masters-ul de la Shanghai
15.00 Snooker DIRECT
Eurosport Masters-ul de la Shanghai
18.55 Fotbal feminin DIRECT
Eurosport CE Helsinki
19.30 Tenis DIRECT
Eurosport 2 US Open
17.30 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei

VINERI

02.00 Tenis DIRECT
Eurosport US Open
03.30 Fotbal american DIRECT
Sport 1 NFL, Pittsburgh-Tennessee
09.30 Snooker DIRECT
Eurosport Masters-ul de la Shanghai
17.00 Polo DIRECT
Sport 1 Turneu Oradea, Spandau – ZF-Eger
17.30 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
18.30 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
18.45 Polo DIRECT
Sport 1 Turneu Oradea, CSM Oradea – Szolnok
19.00 Tenis DIRECT
Eurosport 2 US Open
21.00 Tenis DIRECT
Eurosport US Open
21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Austria
22.00 Baschet masculin DIRECT
Sport 1 Turneu de calificare în Polonia

SÂMBĂTĂ

01.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Argentina
03.30 Fotbal american DIRECT
Sport 1 NFL, Pittsburgh-Tennessee
09.30 Snooker DIRECT
Eurosport Masters-ul de la Shanghai
10.30 Polo DIRECT
Sport 1 Turneu Oradea, CSM Oradea – ZF-Eger
11.00 Rugby DIRECT
TVR 2 Steaua – Dinamo
12.00 Polo DIRECT
Sport 1 Turneu Oradea, Domino Honved-Szolnok
14.15 Fotbal DIRECT
Sport 1 Motherwell – Rangers
14.55 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Calificări Italia
15.15 Fotbal DIRECT
Sport Klub ŢSKA Moscova – Krylia Sovetov
16.45 Baschet masculin DIRECT
Sport 1 Turneu de calificare în Polonia
17.30 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
18.00 Volei pe plajă DIRECT
Sport Klub Campionatul European
18.15 Atletism DIRECT
TVR 2 Finala IAAF Stuttgart
18.45 Polo DIRECT
Sport 1 Turneu Oradea,
CSM Oradea – Domino Honved
19.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Saint Truiden – Anderlecht
19.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
19.30 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
20.00 Polo DIRECT
Sport 1 Partizan Beograd – ZF-Eger
21.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Standard – Mechelen
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue I
00.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Argentina

DUMINICÄ‚

03.00 Tenis DIRECT
Eurosport US Open
04.00 Boxbuster DIRECT
Sport.ro Julio Cesar Chavez Jr – Jason Lehoullier
08.30 Snooker DIRECT
Eurosport Masters-ul de la Shanghai
10.30 Polo DIRECT
Sport 1 Turneu Oradea, CSM Oradea – Spandau
11.45 Polo DIRECT
Sport 1 Turneu Oradea, Domino Honved – ZF-Eger
13.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Dinamo Moscova – Spartak Moscova
14.55 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu al Italiei
15.00 Volei pe plajă DIRECT
Sport Klub Campionatul European
16.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Championship, Cardiff-Newcastle
17.30 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
17.30 Volei pe plajă DIRECT
Sport Klub Campionatul European
18.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue I
18.15 Atletism DIRECT
TVR 2 Finala IAAF Stuttgart
18.30 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
19.45 Atletism DIRECT
Eurosport IAAF Salonic
20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Meci din Liga I
21.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Portugalia
21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Belgia, FC Brugge – Genk
23.10 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Argentina
23.15 Fotbal american DIRECT
Sport 1 Meci din NFL
23.30 Tenis DIRECT
Eurosport US Open

LUNI

14.00 Baseball DIRECT
Eurosport 2 Cupa Mondială
17.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei

Stiri recente

Campioana mondială Franța, prima echipă calificată în optimile CM Qatar. După 2-1 cu Danemarca

Franţea, deţinătoarea trofeului, este prima formaţie calificată în optimile CM din Qatar, după ce a învins Danemarca, scorul 2-1,...