Sport la TV

Anca şi Cristina vă invită să urmăriţi transmisiunile sportive ale săptămînii

MARŢI

12.00 Tenis DIRECT
Eurosport Roland Garros
18.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci amical: România – Belarus
19.30 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Festivalul de tineret
U-21 de la Touloun
21.45 Fotbal DIRECT
Eurosport Festivalul de tineret
U-21 de la Touloun
22.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci amical: Franţa – Ecuador

MIERCURI

12.00 Tenis DIRECT
Eurosport Roland Garros
14.00 Fotbal DIRECT
TVR 2 Liga a II-a:
Municipal Cîmpina – CS Otopeni
17.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Italiei
18.30 Tenis DIRECT
Eurosport Roland Garros
19.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Honved Budapesta – Debrecen
finala Cupei Ungariei
22.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci amical: Anglia – SUA

JOI

03.00 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, Pittsburgh
Penguins – Detroit Red Wings
03.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Copa Libertadores
12.00 Tenis DIRECT
Eurosport Roland Garros
17.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Italiei
18.30 Tenis DIRECT
Eurosport Roland Garros
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport CN, play-off
19.30 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Festivalul de tineret U-21 Toulon
21.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci amical:
Olanda – Danemarca
21.45 Fotbal DIRECT
Eurosport Festivalul de tineret U-21 Toulon,
Finala
22.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci amical: Irlanda – Columbia

VINERI

01.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Copa Libertadores
12.00 Tenis DIRECT
Eurosport Roland Garros
14.00 Motociclism DIRECT
Eurosport 2 CM, etapa din Italia
17.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Italiei
18.30 Tenis DIRECT
Eurosport Roland Garros
19.00 Volei DIRECT
Sport.ro Preliminarii CE,
România – Spania
19.30 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Cupa Indoor Valencia:
Spania – Franţa
21.30 Rugby DIRECT
Eurosport 2 Super 14
21.50 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci amical: Italia – Belgia

SÎMBÄ‚TÄ‚

10.35 Rugby DIRECT
Sport.ro Finala, super 14
12.00 Tenis DIRECT
Eurosport Roland Garros
14.00 Motociclism DIRECT
Eurosport 2 CM, etap din Italia, calificări
14.20 Echitaţie DIRECT
TVR 1 Cupa Naţiunilor, România
16.00 Rugby DIRECT
Sport.ro Finala CN, Dinamo – Steaua
16.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Italiei
18.30 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci amical: Germania – Serbia
18.30 Atletism DIRECT
Telesport IAAF Grand-Prix Zaragoza
18.30 Tenis DIRECT
Eurosport Roland Garros
20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Meci amical:
România – Muntenegru
22.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci amical: Franţa – Paraguay

DUMINICÄ‚

00.10 Fotbal DIRECT
Sport.ro Vasco – Gremio
11.45 Motociclism DIRECT
Eurosport CM, etapa din Italia
13.23 Echitaţie DIRECT
TVR 1 Cupa Naţiunilor, România
14.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Cupa Indoor Valencia Finala
16.00 Atletism DIRECT
Sport 1 Golden League, Berlin
16.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci amical:
Olanda – Ţara Galilor
17.30 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Italiei
18.00 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro Islanda – Serbia. Meci baraj
18.30 Tenis DIRECT
Eurosport Roland Garros
18.30 Baschet masculin DIRECT
Telesport CN, play-off
19.00 Handbal feminin DIRECT
Sport 1 Ungaria – Selecţionata Europei
22.00 Superbike DIRECT
Eurosport CM Salt Lake City
22.10 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci din Argentina

LUNI

12.00 Tenis DIRECT
Eurosport Roland Garros
19.30 Futsal DIRECT
Sport Klub Meci din CN, play-off

Stiri recente

Dosar penal in rem pentru distrugere şi tulburarea ordinii publice în conflictul dintre suporteri înaintea meciului Rapid – UTA. Patru persoane au avut nevoie...

Direcţia Generală de Jandarmi a Municipiului Bucureşti a anunţat, că înaintea meciului Rapid - UTA, a avut loc în...