Meciul Israel – România se va disputa la Felcust

Partida Israel – România, programată în data de 18 noiembrie, de la ora 21:45, în preliminariile Euro 2024, se va juca pe stadionul Pancho din Felcsút, Ungaria.

UEFA precizează că a fost de acord cu propunerea federaţiei Israeliene ca naţionala Israelului să dispute meciurile cu România şi Elveţia pe stadionul Pancho, aflat la aproximativ 50 de kilometri de Budapesta. Arena are o capacitate de 3.800 de locuri şi este gazda formaţiei Academia Puşkaş.

În ceea ce priveşte accesul publicului la cele două partide, UEFA a precizat: “Prezenţa spectatorilor va fi permisă”.

Stiri recente

Andreea Răducan, despre mierea folosită la paralele, accidentări și cazul Nurofen

https://www.youtube.com/watch?v=4nk746s06lo&t=1216sPodcastul Business Philosophy, care este realizat de Clubul Media Business, este sprijinit de AQUA Carpatica.