Te asteptam si pe retelel sociale

Sporturi

Halep este o mare campioană, spune Badosa

„Halep a jucat la un nivel foarte bun, tot meritul ei, iar eu nu am jucat foarte bine. Am ratat absolut tot. De aceea am reuşit să câştig doar patru ghemuri. În momentele importante, mingea a căzut de partea ei, iar la final trebuie doar să o aplaudăm. De aceea este o campioană în acest sport”, a declarat jucătoarea spaniolă Paula Badosa, locul 2 WTA, după ce a fost învinsă de Simona Halep.

Simona Halep, locul 21 WTA, s-a calificat în optimile de finală ale Madrid Open, după ce a învins-o, cu scorul de 6-3, 6-1 pe spaniola Paula Badosa, locul 2 WTA, principala favorită a competiţiei de categorie WTA 1.000.

În turul al treilea, Simona o va întâlni pe amerianca Coco Gauff, care a învins-o, sâmbătă, în turul al doilea, cu scorul de 6-1, 2-6, 6-4, pe Iulia Putinţeva din Kazahstan, locul 44 WTA, după un meci care a durat două ore şi 20 de minute.

Litere volumetrice Volumetrii din alama Banner Oferta de Pret Montaje si decorari materiale publicitare Panouri publicitareSistem pop-up spider Roll-up - https://www.atlasms.ro/

Revista Sport Magazin (sportm.ro) este o publicație a trustului de presă Clubul Media Business

Email: contact@clubulmedia.ro

Telefon: 0744525607

PENTRU A OBȚINE REZULTATELE DORITE ÎN SEO ȘI BRAND-AWARENESS COMANDĂ ADVERTORIALE PREMIUM CU LINK-URI DOFOLLOW CĂTRE SITE-UL TĂU ÎN CELE PESTE 150 DE SITE-URI INTERNE ȘI INTERNAȚIONALE ALE TRUSTULUI DE PRESĂ CLUBUL MEDIA BUSINESS, PRINTRE CARE: