Borcea: Nu ma intereseaza daca Poli va juca cu juniorii

Patronul Politehnicii Timisoara, Marian Iancu, a anuntat ca echipa pe care o conduce va juca cu juniorii in meciul cu Dinamo. Directorului executiv al dinamovistilor, Cristi Borcea,a declarat pentru TV Sport ca nu il intereseaza cu ce echipa va aborda Poli meciul.

„Nu ma intereseaza daca vin cu echipa a doua sau nu. Eu vreau sa joace cu toata echipa, sa-l foloseasca si cu Karamian, numai sa nu spuna ca am beneficiat de un avantaj daca ii batem. Chiar imi doresc sa joace cu cea mai buna echipa!” a declarat Borcea.

Stiri recente

Zverev, Rege pe Zgura Durerii! Germanul a învins o boală cronică, șapte ligamente rupte și un Cobolli eroic pentru primul său Grand Slam

Zgura de la Roland Garros scrie istorii memorabile, dar puține poartă încărcătura emoțională a triumfului de duminică al lui...