Borcea: „Nu ma gindesc la altceva decit la victorie”

Directorul general al lui Dinamo, Cristian Borcea, a spus ca seria de meciuri amicale pe care liderul a pornit-o miercurea trecuta este pentru a trezi interesul fanilor „ros-albi”.

„Trebuie sa aratam ca Dinamo este foarte iubita. Prin cele doua amicale oarecum am reusit asta. Vreau si miine la Arad sa le facem o bucurie fanilor nostri aradeni si nu numai. Vreau sa cistigam titlul si sa mergem in Liga Campionilor, deci nu ma gindesc la altceva decit la o victorie”, a spus Borcea.
 

Stiri recente

Federer revine la US Open pentru un meci demonstrativ

Organizatorii turneului US Open au anunţat că Roger Federer, de cinci ori câştigător al turneului între 2004 şi 2008,...