Steaua ofera 2 milioane de euro pentru un brazilian

La sosirea din Cipru a delegatiei steliste, managerul general Mihai Stoica a declarat ca Steaua intentioneaza sa reia negocierile pentru transfrul unui fotbalist brazilian pentru care stelistii sunt dispusi sa ofere 2 milioane de euro.

„Vom relua negocierile, dar nu în vara, ci acum. Doar ca la distanta este greu sa negociezi. Iar saptamâna viitoare chiar ca nu am în program o deplasare la distanta asa de mare. Daca suma pe care am avansat-o pentru un transfer definitiv este în jur de doua milioane, va dati seama ca nu faceam pasul decât daca stiam ca este un jucator care ne poate ajuta”, a declarat oficialul stelist

Stiri recente

Partida Canada – Bosnia-Herţegovina se joacă azi. Meciul SUA-Paraguay, prima pe pământ american, are loc în noaptea de vineri spre sâmbătă

Meciul Canada - Bosnia-Herţegovina, din grupa B de la Cupa Mondială, se joacă azi, la Toronto, de la ora...