Lobonţ: Nu suntem mulţumiţi

Bogdan Lobonţ a declarat, după meciul cu FCSB, scor 2-2, că nu îl mulţumeşte remiza şi că FC Rapid putea mult mai mult.

“Normal că nu suntem mulţumiţi. Puteam mult mai mult în această seară. E foarte mult de muncă. E foarte mult de muncă la apartenenţa pentru tot ceea ce înseamnă Rapid.

Am anticipat că o să fie o partidă fantastică. Am suferit? Da. A fost o partidă cu de toate. Primele şapte-opt minute parcă am arătat puţină teamă. Pot mult mai mult aceşti jucători minunaţi”, a spus Lobonţ.

Echipa FCSB a încheiat la egalitate sâmbătă seara, pe teren propriu, scor 2-2, cu formaţia Rapid, în etapa a cincea din play-off-ul Superligii.

Stiri recente

FR de Canotaj, alături de Fundaţia Super, lansează programul „Super Sportivi”

Federaţia Română de Canotaj a lansat programul „Super Sportivi”, o iniţiativă strategică dedicată promovării valorilor sportului de performanţă şi...