Ionuţ Rada: Ne vom lupta pentru un loc in Liga Campionilor

Ionuţ Rada a declarat astăzi, la vizita medicală, că Rapid isi poate indeplini obiectivele propuse pentru acest an şi spune că îşi doreşte ca partida din prima etapă, cu Poli Timişoara, să se joace la Craiova:

„Dintre cele două obiective pe care ni le-am propus pentru 2007, cred că mai uşor de îndeplinit este câştigarea Cupei României. Binenţeles, ne vom lupta până la sfârşitul campionatului pentru un loc în Liga Campionilor.”

Stiri recente

Zverev, Rege pe Zgura Durerii! Germanul a învins o boală cronică, șapte ligamente rupte și un Cobolli eroic pentru primul său Grand Slam

Zgura de la Roland Garros scrie istorii memorabile, dar puține poartă încărcătura emoțională a triumfului de duminică al lui...