CS Mioveni – FCSB, scor 1-1, în Superliga

CS Mioveni şi FCSB au încheiat la egalitate, scor 1-1 (1-0), meciul din etapa a patra a Superligii.

Mioveni a deschis scorul prin Ionuţ Balaur, în minutul 26. David Miculescu a egalat, în minutul 79.

CS Mioveni: I. Popescu – I. Balaur, Scarlatache, Garutti (Buziuc 74’) – Oancea, Panait (Cierpka 60’), V. Pop, Burnea (A. Iacob 86’) – Rădescu (Antal 75’), Blănaru, Coşereanu (Trif 59’). Antrenor: Alexandru Pelici

FCSB: Târnovanu – Ov. Popescu (Haruţ 30’), Dawa, Bouhenna, R. Boboc (Radaslavescu 80’) – Ad. Şut (Dulca 45’), Oaidă (Musi 58’) – Cordea, Miculescu, Oct. Popescu – I. Stoica (Olaru 58’). Antrenor: Nicolae Dică

Cartonaşe galbene: I. Balaur 62, Burnea 82 / Dawa 54

Arbitri: Kovacs Szabolcs – Ciprian Florin Danşa, Stelian Slabu – Iulian Dima

Arbitri VAR: George Cătălin Găman – Vlad Bârleanu

Observator: Alexandru Deaconu

Stiri recente

Tyson Fury şi-a păstrat centura WBC la categoria grea

Tyson Fury şi-a păstrat centura WBC la categoria grea, învingându-l pe Derek Chisora, prin KO în runda a 10-a,...