Stefan Stoica: Nu imi simt postul amenintat

Antrenorul formaţiei Universitatea Craiova, Ştefan Stoica (in imagine), a declarat că nu îşi simte postul ameninţat, în ciuda înfrângerii cu scorul de 4-1, suferită în întâlnirea din deplasare cu Oţelul Galaţi, din etapa a XXVI-a a Ligii I.

„Astăzi ne-a bătut o echipă foarte bună. Este primul meci de când am venit la Universitatea Craiova când pot spune că am fost învinşi fără drept de apel. Nu-mi simt postul ameninţat, pentru că nimeni nu mi-a spus că dacă voi pierde la Galaţi voi fi dat afară”, a declarat Stoica.

Stiri recente

Creştere cu 20 % a premiilor totale la Wimbledon

Organizatorii turneului de la Wimbledon au anunţat creşterea cu 20 % a premiilor totale, în timp ce campionii la...