SPORT LIVE LA TV/ Program TV 3 – 9 noiembrie

Cele mai apetisante ştiri mondene sunt prezentate în fiecare vineri de Miki, Roxana, Gina şi Roxy. „Goluri şi Goale”, primul jurnal sexy din România, vine cu o surpriză în noul sezon şi lansează concursul „Cele bune să se adune”, prin care caută 7 noi prezentatoare, care să facă echipă cu cele 4 deja consacrate

MARŢI

14.00 Auto DIRECT
Eurosport Cupa Naţiunilor Beijing
17.00 Tenis DIRECT
Sport 1 ATP Basel
21.40 Fotbal DIRECT
TVR 1 Liga Campionilor, AC Milan – Real Madrid

MIERCURI

02.00 Hochei DIRECT
Sport 1 Meci din NHL
14.00 Auto DIRECT
Eurosport Cupa Naţiunilor Beijing
17.00 Tenis DIRECT
Sport 1 ATP Basel
17.00 Fotbal DIRECT
Eurosport CM U-17
18.00 Baschet DIRECT
TVR3 Steaua – CSM Craiova
20.00 Handbal DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor, AC Paok – HCM Constanţa
20.15 Baschet DIRECT
Sport Klub Euroliga, Fenerbahce – Cibona
21.40 Fotbal DIRECT
TVR 1 Rangers – Unirea Urziceni
21.45 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Meci din Premier League

JOI

02.00 Hochei DIRECT
Sport 1 Meci din NHL
17.00 Fotbal DIRECT
Eurosport CM U-17
20.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Europa League, Anderlecht – Poli Timişoara
20.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 CM U-17
20.00 Fotbal DIRECT
Pro TV Europa League, Dinamo – Galatasaray
21.45 Baschet DIRECT
Sport Klub Euroliga, Real Madrid – Panathinaikos
22.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Europa League, CFR Cluj – Sparta Praga

VINERI

01.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub Copa Sudamericana
13.00 Tenis DIRECT
Sport 1 ATP Basel
16.30 Hochei DIRECT
Sport 1 Deutschland Cup
19.15 Polo DIRECT
TVR2 CSM Oradea – Kosice
20.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
21.30 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Bundesliga,
Leverkusen – Eintracht
21.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Cupa Angliei

SĂMBĂTĂ

01.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Argentina
12.00 Tenis DIRECT
Telesport Fed Cup, finala, Italia – SUA
13.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Rusia
14.30 Tenis DIRECT
Sport 1 ATP Basel
16.30 Rugby DIRECT
Sport 1 Anglia – Australia
17.00 Baschet DIRECT
TVR3 Dinamo – ELBA Timişoara
17.00 Fotbal DIRECT
Eurosport Meci din Premier League
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
17.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Cupa Angliei
18.00 Polo DIRECT
TVR 2 Cupa LEN,
CSM Oradea – RN Sori
18.30 Tenis DIRECT
Sport 1 ATP Basel
19.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a, UTA – ASA Tg. Mureş
20.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue I
22.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Atletico PR – Goias
23.00 Boxbuster DIRECT
Sport.ro Nikolai Valuev – David Haye

DUMINICĂ

04.00 Boxbuster DIRECT
Sport.ro Chad Dawson – Glen Johnson
11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a, Petrolul – Steaua II
11.30 Polo DIRECT
TVR 2 Cupa LEN,
CSM Oradea – Ferencvaros
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a, Farul – Delta Tulcea
14.30 Hochei DIRECT
Sport 1 Deutschland Cup
15.30 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Meci din Premier League
15.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Cupa Angliei
16.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
17.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 CM U-17
18.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue I
18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Cupa Angliei
18.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Premier League, Chelsea – Manchester United
19.00 Handbal DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor, Oltchim – Györ
20.00 Fotbal DIRECT
Pro TV Liga I, Dinamo – Rapid
20.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 CM U-17
21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Standard Liege – FC Brugge
23.15 Fotbal american DIRECT
Sport 1 Meci din NFL

LUNI

00.10 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci din Argentina
17.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 CM U-17

Stiri recente

FCSB va disputa două partide amicale în turneul de pregătire din Ţările de Jos

FCSB va disputa două partide amicale în turneul de pregătire din Ţările de Jos, care va avea loc până...