https://www.fapjunk.com https://pornohit.net london escort london escorts buy instagram followers buy tiktok followers

SPORT LA TV/ Program TV 28 octombrie – 3 noiembrie

MARŢI

12.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Paris
18.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din 2. Bundesliga
19.00 Hochei DIRECT
Sport 1 Liga Mol: Nove Zamke
Stars – HC Miercurea Ciuc
20.45 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Paris
21.00 Fotbal DIRECT
Meci din Bundesliga

MIERCURI

03.30 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, Calgary Flames –
Colorado Avalanche
12.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Paris
15.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro FC Progresul – CSM Ploieşti
18.00 Handbal masculin DIRECT
Sport 1 Preliminarii CE,
Grecia – Ungaria
18.30 Fotbal DIRECT
Meci din 2. Bundesliga
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport Cupa României:
U. Cluj – Asesoft Ploieşti
20.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Cupa Ligii Ungariei:
Fehervar – Ferencvaros
20.45 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Paris
21.00 Fotbal DIRECT
Meci din Bundesliga
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue 1

JOI

12.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Paris
20.45 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Paris
21.45 Fotbal DIRECT
Meci din Euroligă

VINERI

10.45 Fotbal australian DIRECT
Eurosport Australia – Irlanda
15.05 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Paris
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
19.30 Rugby DIRECT
Eurosport 2 TOP 14:
Montauban – Toulon
20.45 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Paris
21.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
22.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Portugalia

SÎMBÄ‚TÄ‚

11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a:
Dacia Miov. – Unirea Alba Iulia
11.35 Rugby DIRECT
TVR 2 CSM Baia Mare – CSA Steaua
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a:
Dinamo II – CSM Ploieşti
15.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
15.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Paris
16.30 Baschet feminin DIRECT
Telesport Meci din Campionatul NaŢional
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
17.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Rangers – Inverness
17.00 Volei pe plajă DIRECT
Eurosport Circuitul mondial Bahrain, finala
17.30 Volei DIRECT
Eurosport 2 Campionatul Italiei
18.00 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu al Braziliei,
calificări
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
19.00 Handbal masculin DIRECT
Telesport Meci din campionatul Spaniei
19.15 Fotbal DIRECT
Sport 1 Cardiff – Wolverhampton
20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Meci din Liga I
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue 1

DUMINICÄ‚

11.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Preliminarii CE,
România – Polonia
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a:
Petrolul Pl. – Sportul Studenţesc
15.15 Fotbal DIRECT
Sport 1 Derby County – Nottingham F.
16.00 Atletism DIRECT
Eurosport Maratonul de la New York
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
17.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Paris, finala
18.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue 1
19.00 Baschet feminin DIRECT
Telesport BC Tîrgovişte – LMKSf.Gheorghe
19.00 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Oltchim Rm. Vîlcea – Larvik HK
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
19.00 Handbal DIRECT
Eurosport 2 Liga Campioanelor EHF
19.00 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu al Braziliei
20.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Olympiacos – Ergotelis
21.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
23.30 Fotbal American DIRECT
Sport 1 Meci din NFL

LUNI

19.00 Fotbal
Eurosport Eurogluri
20.00 Snooker
Eurosport Galeria vedetelor
21.00 Sporturi de contact
Eurosport Fight Club

Stiri recente

Sorana Cîrstea va juca în sferturi la Dubai cu Vondrousova, după ce a eliminat-o pe Vekic

Sorana Cîrstea, locul 22 WTA, s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de categorie WTA 1000 de la...