Rednic: Amicalul cu Levski ne-a prins bine

Antrenorul lui Dinamo, Mircea Rednic, a declarat la finalul meciului amical Dinamo – Levski Sofia 1-1, ca partida a reprezentat un bun antrenament pentru elevii sai.

„A fost un antrenament foarte bun, ne-a prins bine, dar mă deranjează scorul, pentru că e tot egal (n.r. – referire la ultimele trei meciuri din Liga I, în care Dinamo a remizat cu Poli Timişoara, scor 1-1, Universitatea Craiova, scor 0-0, şi UTA Arad, scor 1-1). Poate scăpăm şi noi de egalurile astea. Am făcut câteva schimbări şi la aşezare, Moţi e suspendat şi Scarlatache are şanse mari să joace titular cu Vaslui”, a spus Rednic.

Stiri recente

Federer revine la US Open pentru un meci demonstrativ

Organizatorii turneului US Open au anunţat că Roger Federer, de cinci ori câştigător al turneului între 2004 şi 2008,...