Te asteptam si pe retelel sociale

Fotbal

Record inedit pentru Robert Lewandowski în Liga Campionilor

Atacantul polonez a marcat în meciul cu Steaua Roşie patru din cele şase goluri ale lui Bayern Munchen.

Robert Lewandowski a marcat în 14 minute şi 31 de secunde cel mai rapid poker din istoria Ligii Campionilor.

Primul gol al formaţie din Germania a fost marcat de Goretzka, în minutul 14. Robert Lewandowski a deschis seria reuşitelor cu un gol de la 11 metri, în minutul 53. Şapte minute mai târziu devia o minge în poarta gazdelor. În minutul 64 trimitea fără speranţă cu capul, iar patru minute mai târziu desăvârşea opera după un schimb superb de pase cu Perisic.

În minutul 90, Tolisso şi-a trecut şi el numele pe lista marcatorilor, iar Steaua Roşie – Bayern Munchen s-a încheiat 0-6.

Litere volumetrice Volumetrii din alama Banner Oferta de Pret Montaje si decorari materiale publicitare Panouri publicitareSistem pop-up spider Roll-up - https://www.atlasms.ro/

Revista Sport Magazin (sportm.ro) este o publicație a trustului de presă Clubul Media Business

Email: contact@clubulmedia.ro

Telefon: 0744525607

PENTRU A OBȚINE REZULTATELE DORITE ÎN SEO ȘI BRAND-AWARENESS COMANDĂ ADVERTORIALE PREMIUM CU LINK-URI DOFOLLOW CĂTRE SITE-UL TĂU ÎN CELE PESTE 150 DE SITE-URI INTERNE ȘI INTERNAȚIONALE ALE TRUSTULUI DE PRESĂ CLUBUL MEDIA BUSINESS, PRINTRE CARE: