Răzvan Marin în vacanță! Fără fotbal în Olanda până cel puţin pe 1 septembrie

Din cauza pandemiei de Coronavirus, olandezii au decis că niciun eveniment sportiv nu va avea loc până cel puţin pe 1 septembrie. Asta înseamnă că nici fotbal nu se va juca, cu sau fără spectatori.

Liga Profesionistă din Olanda a anuţat totul pe site-ul oficial. Federaţia batavă vrea să încheie sezonul aşa cum era la momentul când s-a întrerupt fotbalul din cauza COVID-19. Urmează consultări cu UEFA în această privinţă pentru o decizie finală.

Stiri recente

Federer revine la US Open pentru un meci demonstrativ

Organizatorii turneului US Open au anunţat că Roger Federer, de cinci ori câştigător al turneului între 2004 şi 2008,...