I. Ganea: Victoria lui Dinamo ne-a bucurat

Fostul dinamovist, Ionel Ganea, a declarat ca nu se astepta ca Dinamo sa invinga asa de clar pe Ghencea, avind in vedere lipsa de eficacitate aratata de lider in ultimul timp.

„Ar fi mai bine sa nu discutam despre ceea ce fac adversarii nostrii insa cred ca toti rapidistii s-au bucurat de victoria lui Dinamo. Sincer nu ma asteptam ca Dinamo sa inscrie patru goluri in meciul cu Steaua”, a spus Ganea.

Stiri recente

Creştere cu 20 % a premiilor totale la Wimbledon

Organizatorii turneului de la Wimbledon au anunţat creşterea cu 20 % a premiilor totale, în timp ce campionii la...