SPORT LIVE LA TV/ Program TV 4 – 11 august

0
81

Foto: Sâmbătă la 20.45 pe Antena 1, Liga I : Steaua – CFR Cluj

Marţi

19.00 Talk show DIRECT
Telesport Sport Center
22.00 Talk show DIRECT
Telesport Fabrica de sport

Miercuri

01.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub Copa Sudamericana, Quito – Libertad
19.00 Baschet DIRECT
Sport 1 Ungaria – Ucraina
20.30 Fotbal DIRECT
Pro TV Liga Campionilor: FC Timişoara – Şahtior Doneţk
21.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Cupa Ungariei: ETO Gyor – ZTE

Joi

19.15 Fotbal DIRECT
Eurosport Meci din Europa League
22.00 Talk show DIRECT
Telesport Fabrica de sport

Vineri

13.00 Fotbal DIRECT
Eurosport Liga Campionilor, tragerea la sorţi
14.30 Fotbal DIRECT
Eurosport Europa League, tragerea la sorţi
18.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, Gaz Metan Mediaş – U. Craiova
19.00 Tenis DIRECT
Sport 1 ATP Washington
20.00 Fotbal DIRECT
Digi Sport Liga I, Dinamo – Internaţional Piteşti
21.30 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Bundesliga,
Wolfsburg – Stuttgart
21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub GBA – Standard Liege
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Middlesbrough – Sheffield United

Sambata

02.00 Tenis DIRECT
Sport 1 ATP Washington
17.00 Fotbal DIRECT
Eurosport Amical, Bolton – Hibernians
18.30 Fotbal DIRECT
Digi Sport FC Braşov – Astra Ploieşti
19.00 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Marele Premiu
de vară Hinterzarten
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, Pandurii – FC Vaslui
19.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Championship,
WBA – Newcastle
20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Liga I, Steaua – CFR Cluj
21.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Anderlecht – Cercle Brugge
21.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, Unirea Urziceni – Rapid
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Ligue I, Grenoble – Marseille

Duminica

00.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Los Angeles
00.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Brazilia, Santos – Avai
02.00 Tenis DIRECT
Sport 1 ATP Washington
14.45 Fotbal DIRECT
Sport 1 Coventry-Ipswich Town
15.00 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Marele Premiu
de vară Hinterzarten
19.00 Ciclism DIRECT
Sport Klub Turul Harghitei
19.00 Fotbal DIRECT
Digi Sport Poli Iaşi – FC Timişoara
21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub FC Brugge – Lokeren
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Bordeaux – Lens

Luni

00.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Los Angeles
21.45 Fotbal DIRECT
Sport 1 Cupa Carling: Darlington – Leeds

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here