SPORT LIVE LA TV/ Program TV 3 – 9 noiembrie

0
96

Cele mai apetisante ştiri mondene sunt prezentate în fiecare vineri de Miki, Roxana, Gina şi Roxy. „Goluri şi Goale”, primul jurnal sexy din România, vine cu o surpriză în noul sezon şi lansează concursul „Cele bune să se adune”, prin care caută 7 noi prezentatoare, care să facă echipă cu cele 4 deja consacrate

MARŢI

14.00 Auto DIRECT
Eurosport Cupa Naţiunilor Beijing
17.00 Tenis DIRECT
Sport 1 ATP Basel
21.40 Fotbal DIRECT
TVR 1 Liga Campionilor, AC Milan – Real Madrid

MIERCURI

02.00 Hochei DIRECT
Sport 1 Meci din NHL
14.00 Auto DIRECT
Eurosport Cupa Naţiunilor Beijing
17.00 Tenis DIRECT
Sport 1 ATP Basel
17.00 Fotbal DIRECT
Eurosport CM U-17
18.00 Baschet DIRECT
TVR3 Steaua – CSM Craiova
20.00 Handbal DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor, AC Paok – HCM Constanţa
20.15 Baschet DIRECT
Sport Klub Euroliga, Fenerbahce – Cibona
21.40 Fotbal DIRECT
TVR 1 Rangers – Unirea Urziceni
21.45 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Meci din Premier League

JOI

02.00 Hochei DIRECT
Sport 1 Meci din NHL
17.00 Fotbal DIRECT
Eurosport CM U-17
20.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Europa League, Anderlecht – Poli Timişoara
20.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 CM U-17
20.00 Fotbal DIRECT
Pro TV Europa League, Dinamo – Galatasaray
21.45 Baschet DIRECT
Sport Klub Euroliga, Real Madrid – Panathinaikos
22.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Europa League, CFR Cluj – Sparta Praga

VINERI

01.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub Copa Sudamericana
13.00 Tenis DIRECT
Sport 1 ATP Basel
16.30 Hochei DIRECT
Sport 1 Deutschland Cup
19.15 Polo DIRECT
TVR2 CSM Oradea – Kosice
20.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
21.30 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Bundesliga,
Leverkusen – Eintracht
21.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Cupa Angliei

SĂMBĂTĂ

01.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Argentina
12.00 Tenis DIRECT
Telesport Fed Cup, finala, Italia – SUA
13.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Rusia
14.30 Tenis DIRECT
Sport 1 ATP Basel
16.30 Rugby DIRECT
Sport 1 Anglia – Australia
17.00 Baschet DIRECT
TVR3 Dinamo – ELBA Timişoara
17.00 Fotbal DIRECT
Eurosport Meci din Premier League
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
17.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Cupa Angliei
18.00 Polo DIRECT
TVR 2 Cupa LEN,
CSM Oradea – RN Sori
18.30 Tenis DIRECT
Sport 1 ATP Basel
19.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a, UTA – ASA Tg. Mureş
20.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue I
22.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Atletico PR – Goias
23.00 Boxbuster DIRECT
Sport.ro Nikolai Valuev – David Haye

DUMINICĂ

04.00 Boxbuster DIRECT
Sport.ro Chad Dawson – Glen Johnson
11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a, Petrolul – Steaua II
11.30 Polo DIRECT
TVR 2 Cupa LEN,
CSM Oradea – Ferencvaros
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a, Farul – Delta Tulcea
14.30 Hochei DIRECT
Sport 1 Deutschland Cup
15.30 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Meci din Premier League
15.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Cupa Angliei
16.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
17.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 CM U-17
18.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue I
18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Cupa Angliei
18.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Premier League, Chelsea – Manchester United
19.00 Handbal DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor, Oltchim – Györ
20.00 Fotbal DIRECT
Pro TV Liga I, Dinamo – Rapid
20.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 CM U-17
21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Standard Liege – FC Brugge
23.15 Fotbal american DIRECT
Sport 1 Meci din NFL

LUNI

00.10 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci din Argentina
17.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 CM U-17

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here