SPORT LIVE LA TV/ Program TV 24 – 30 noiembrie

0
117

MAR ŢI

12.00 Haltere DIRECT
Eurosport Campionatul Mondial
16.15 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Londra
18.00 Baschet DIRECT
TVR 3 Liga Balcanică, ELBA
Timişoara – KLK Nyiregyhaza
21.00 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Eurocup
21.40 Fotbal DIRECT
TVR 1 Liga Campionilor, Urziceni – Sevilla
22.45 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Londra

MIERCURI

02.30 Hochei DIRECT
Eurosport NHL, Montreal – Columbus
12.00 Haltere DIRECT
Eurosport Campionatul Mondial
16.00 Fotbal DIRECT
Chievo – Frosinone
16.15 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Londra
18.00 Polo DIRECT
Eurosport 2 Euroliga
18.00 Baschet DIRECT
TVR 3 Divizia A, CS Otopeni – Steaua
19.45 Baschet fem. DIRECT
Eurosport 2 Euroliga, Praga – Sopron
21.40 Fotbal DIRECT
TVR 1 Liga Campionilor, Bordeaux – Juventus
21.45 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Meci din Premier League
22.45 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Londra

JOI

02.00 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, New Jersey – Otawa
12.00 Haltere DIRECT
Eurosport Campionatul Mondial
16.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Coppa Italia,
Atalanta – Lumezzane
16.15 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Londra
19.00 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Kuusamo
19.30 Fotbal american DIRECT
Sport 1 NFL, Detroit – Green Bay
21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Coppa Italia,
Palermo – Reginna
22.45 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Londra
23.15 Fotbal american DIRECT
Sport 1 NFL, Dallas – Oakland

VINERI

09.30 Haltere DIRECT
Eurosport Campionatul Mondial
16.15 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Londra
17.15 Baschet DIRECT
TVR 2 U. Mobitelco Cluj-Napoca – CSU Sibiu
18.30 Hochei DIRECT
Sport Klub Liga Mol, Fenestela Braşov – Budapest S.
20.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
21.30 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Bundesliga, Bochum – FC Koln
21.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Cupa Angliei
21.45 Fotbal DIRECT
Sport 1 Eredivisie, Sparta – PSV
22.45 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Londra

SÂMBATĂ

09.30 Haltere DIRECT
Eurosport Campionatul Mondial
11.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Liga a II-a
11.45 Combinata nordică DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Kuusamo
12.45 Haltere DIRECT
Eurosport Campionatul Mondial
16.15 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Londra
16.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Cupa Angliei
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
17.00 Rugby DIRECT
TVR 2 Meci test, România – Fiji A
17.00 Baschet DIRECT
TVR 3 Divizia A, CSU Ploieşti – CSU Piteşti
19.30 Rugby DIRECT
Sport 1 Bath – London Irish
19.30 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Meci din Premier League
20.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
20.30 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Lake Louise
21.30 Motocros acrobatic DIRECT
Eurosport 2 Jocurile Gladiatorilor Praga
22.45 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Londra

DUMINICĂ

09.30 Haltere DIRECT
Eurosport Campionatul Mondial
11.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Liga a II-a
12.00 Combinata nordică DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Kuusamo
14.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Meci din Premier League
15.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Cupa Angliei
16.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
16.30 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Londra, finala
17.00 Baschet DIRECT
TVR 3 Divizia A, CSM Otopeni – Energia Rovinsri
17.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Cupa Angliei
18.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Premier League, Arsenal – Chelsea
18.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Ligue I, Nancy – Bordeaux
20.00 Fotbal DIRECT
Antena 1 Liga 1, Steaua – FC Vaslui
20.00 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondiala Lake Louise
21.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Belgia, STVV – Standard Liege
23.15 Fotbal american DIRECT
Sport 1 Meci din NFL

LUNI

00.10 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci din Argentina
20.00 Futsal DIRECT
Sport 1 Design Brasov – Moldoclor
Piatra Neam ţ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here