SPORT LIVE LA TV/ Program TV 21 – 27 iulie

0
45

Marţi

06.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Amical, Chelsea – Inter Milano
11.00 Nataţie DIRECT
Eurosport CM, sărituri în apă
13.30 Korfball DIRECT
Eurosport CM Taiwan, fi nala
13.45 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Franţei
18.30 Nataţie DIRECT
Eurosport CM, sărituri în apă
19.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro CFR Cluj – AEK Atena
19.00 Fotbal DIRECT
Eurosport CE U-19, Ucraina – Slovenia
20.15 Fotbal DIRECT
Eurosport CE U-19, Spania – Turcia

Miercuri

10.30 Bowling DIRECT
Eurosport 2 Jocurile Mondiale Taiwan, fi nala
13.15 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Franţei
17.00 Fotbal feminin DIRECT
Eurosport 2 CE U-19, semifi nale
18.45 Nataţie DIRECT
Eurosport CM, sărituri în apă
22.00 Polo DIRECT
TVR 2 CM, România – Italia

Joi

13.30 Tenis DIRECT
Sport 1 ATP Hamburg
14.00 Nataţie DIRECT
Eurosport CM, sărituri în apă
15.30 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Franţei

Vineri

13.05 Polo DIRECT
TVR 2 CM, România – SUA
14.00 Tenis DIRECT
Sport 1 ATP Hamburg
14.00 Nataţie DIRECT
Eurosport CM, sărituri în apă
15.45 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Franţei
20.30 Fotbal DIRECT
Eurosport CE U-19, Anglia – Ucraina
22.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Superleague, Wigan – Leeds

Sâmbătă

13.30 Motorsport DIRECT
Antena 1 World Elite Aerobatic Formula
14.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Rusia
14.30 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Franţei
14.55 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Califi cări Ungaria
15.00 Tenis DIRECT
Sport 1 ATP Hamburg
16.00 Rugby DIRECT
Sport.ro Tri Nations 2009,
Africa de sud – Noua Zeelandă
17.45 Fotbal DIRECT
Eurosport CE U-19, fi nala
20.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Austria
22.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Supercupa Franţei,
Bordeaux – Guingamp
23.30 Sporturi extreme DIRECT
Eurosport 2 Circuitul Dew Boston

Duminică

00.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Brazilia,
Botafogo – International
10.00 Nataţie DIRECT
Eurosport CM înot
13.00 Superbike DIRECT
Eurosport CM, etapa de la Brno
14.30 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Franţei
14.55 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu al Ungariei
16.00 Tenis DIRECT
Sport 1 ATP Hamburg
16.30 Superbike DIRECT
Eurosport CM, etapa de la Brno,
manşa a doua
18.50 Înot DIRECT
TVR 2 CM, semifi nale şi fi nale
19.00 Nataţie DIRECT
Eurosport CM înot
20.00 Baschet DIRECT
Eurosport 2 CE U-20, fi nala
21.00 Fotbal DIRECT
Antena 1 Supercupa României:
Urziceni-CFR Cluj
22.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Corinthians – Palmeiras

Luni

02.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Amical, Chelsea – Club America
10.00 Nataţie DIRECT
Eurosport CM înot
17.00 Fotbal DIRECT
Eurosport CE U-19, Franţa – Spania
19.00 Nataţie DIRECT
Eurosport CM înot
19.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 CE U-19, Ucraina – Elveţia

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here