SPORT LIVE LA TV/ Program TV 1 – 7 septembrie

0
53

Sâmbătă, de la ora 22.00, Franţa şi România se duelează în direct la TVR 1 într-un meci din Grupa a 7-a de calificare la Cupa Mondială din 2010 (foto).

MARŢ I

04.00 Tenis DIRECT
Eurosport US Open
15.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
18.55 Tenis DIRECT
Eurosport US Open
21.15 Tenis DIRECT
Eurosport 2 US Open

MIERCURI

01.15 Tenis DIRECT
Eurosport 2 US Open
04.00 Tenis DIRECT
Eurosport US Open
18.00 Tenis DIRECT
Eurosport US Open
21.15 Tenis DIRECT
Eurosport 2 US Open

JOI

01.15 Tenis DIRECT
Eurosport 2 US Open
03.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub Copa Sudamericana, Paranense – Botafogo
15.45 Fotbal feminin DIRECT
Eurosport CE Finlanda
18.00 Tenis DIRECT
Eurosport US Open
18.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
21.15 Tenis DIRECT
Eurosport 2 US Open

VINERI

01.15 Tenis DIRECT
Eurosport 2 US Open
04.00 Tenis DIRECT
Eurosport US Open
15.45 Fotbal feminin DIRECT
Eurosport CE Finlanda
18.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
18.00 Tenis DIRECT
Eurosport 2 US Open
19.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a, Farul – Petrolul
20.00 Fotbal feminin DIRECT
Eurosport CE Finlanda
21.00 Atletism DIRECT
Sport 1 Golden League Bruxelles
21.15 Tenis DIRECT
Eurosport 2 US Open
22.00 Rugby DIRECT
Sport Klub Meci din Superleague

SÂMBATA

01.15 Tenis DIRECT
Eurosport 2 US Open
04.00 Tenis DIRECT
Eurosport US Open
11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a, FC Argeş – Minerul
11.00 Rugby DIRECT
TVR 2 Dinamo – Universitatea de Vest
13.00 Tenis DIRECT
TVR 2 Challenger-ul de la Braşov, semifinală
13.05 Rugby DIRECT
TVR 2 Tri Nations, Australia – Africa de Sud
16.00 Superbike DIRECT
Eurosport 2 Nurburgring
17.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
18.45 Tenis DIRECT
Eurosport US Open
19.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci amical, Anglia – Slovenia
21.00 Fotbal DIRECT
Eurosport Preliminarii CM 2010, Bahrain – Arabia Saudită
21.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Preliminarii CM 2010, Danemarca – Portugalia
21.30 Fotbal DIRECT
Sport.ro Preliminarii CM 2010, Austria – Faroe
21.45 Fotbal DIRECT
TVR 1 Preliminarii CM 2010, Franţa – România
23.00 Tenis DIRECT
Eurosport 2 US Open

DUMINICÄ‚

00.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Brazilia
01.15 Tenis DIRECT
Eurosport 2 US Open
04.00 Tenis DIRECT
Eurosport US Open
11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a,
Dinamo II – Dunărea Giurgiu
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a,
Dunărea Galaţi – Steaua II
13.00 Tenis DIRECT
TVR 2 Challenger-ul de la Braşov, finală
15.15 Rugby DIRECT
Sport 1 Guinness Premieship,
Northampton Snt. – Worcester W.
16.30 Superbike DIRECT
Eurosport 2 Nurburgring
17.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
17.30 Rugby DIRECT
Sport 1 Guinness Premieship, Gloucester -Bath
18.00 Tenis DIRECT
Eurosport 2 US Open
18.45 Fotbal feminin DIRECT
Eurosport CE Finlanda, semifinala I
21.00 Tenis DIRECT
Eurosport US Open

LUNI

00.15 Tenis DIRECT
Eurosport 2 US Open
04.00 Tenis DIRECT
Eurosport US Open
09.45 Snooker DIRECT
Eurosport Masters-ul de la Shanghai
15.00 Snooker DIRECT
Eurosport Masters-ul de la Shanghai
17.30 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
19.00 Fotbal feminin DIRECT
Eurosport CE Finlanda, semifinala II

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here