SPORT LIVE LA TV/ 7 – 13 iulie

0
68

MARŢI

13.00 Tenis DIRECT
Sport 1 Turneul WTA de la Budapesta
16.00 Volei feminin DIRECT
Eurosport 2 Universiada Belgrad – sferturi
19.00 Volei feminin DIRECT
Eurosport 2 Universiada Belgrad – sferturi
21.00 Volei feminin DIRECT
Eurosport 2 Universiada Belgrad – sferturi

MIERCURI

13.00 Tenis DIRECT
Sport 1 Turneul de la Budapesta
14.00 Volei masculin DIRECT
Eurosport 2 Universiada Belgrad – sferturi
16.00 Volei feminin DIRECT
Eurosport 2 Universiada Belgrad – sferturi
19.00 Volei feminin DIRECT
Eurosport 2 Universiada
Belgrad – semifi nală
19.00 Volei masculin DIRECT
Eurosport 2 Universiada Belgrad – sferturi

JOI

03.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub Copa Libertadores
13.00 Tenis DIRECT
Sport 1 Turneul WTA de la Budapesta
18.30 Atletism DIRECT
Eurosport CM de tineret, Italia

VINERI

12.30 Tenis DIRECT
Sport 1 Turneul WTA de la Budapesta
17.00 Tenis DIRECT
Telesport Cupa Davis, Croaţia – SUA
18.30 Atletism DIRECT
Eurosport CM de tineret, Italia
19.00 Volei feminin DIRECT
Eurosport 2 Universiada
Belgrad – fi nala mică
21.00 Volei feminin DIRECT
Eurosport 2 Universiada Belgrad – fi nala
21.00 Atletism DIRECT
TVR 2 IAAF Golden League, Roma
22.00 Rugby DIRECT
Sport Klub Wakefi eld – Leeds

SÂMBĂTĂ

12.30 Tenis DIRECT
Sport 1 Turneul WTA de la Budapesta
13.00 Fotbal DIRECT
Eurosport J-League, Urawa Reds – SanFrecce Hiroshima
14.55 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu
al Germaniei, califi cări
15.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Krylia – Rubin
15.30 Fotbal pe plajă DIRECT
Eurosport 2 Euroliga, Andorra – România
16.30 Tenis DIRECT
Telesport Cupa Davis, Croaţia – SUA
18.45 Polo DIRECT
Sport 1 Germania – Australia
19.00 Volei masculin DIRECT
Eurosport 2 Universiada Belgrad, fi nala
20.30 Polo DIRECT
Sport 1 Ungaria – Serbia
20.30 Volei masculin DIRECT
TVR 2 Liga europeană, Germania – România
21.00 Baschet masculin DIRECT
Eurosport 2 Universiada Belgrad, fi nala
23.45 Călărie DIRECT
Eurosport Circuitul campionilor

DUMINICÄ‚

11.45 Canotaj DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Lucerna
10.45 Polo DIRECT
Sport 1 Australia – Serbia
12.30 Polo DIRECT
Sport 1 Ungaria – Germania
13.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Zenit – FC Moscova
14.00 Polo DIRECT
Eurosport 2 Universiada Belgrad, finala
14.55 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu al Germaniei, calificări
15.30 Fotbal pe plajă DIRECT
Eurosport 2 Euroliga, România – Franţa
16.00 Tenis DIRECT
TVR 2 Turneul de la Budapesta, fi nala
17.00 Tenis DIRECT
Telesport Cupa Davis, Croaţia – SUA
21.45 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul ATP de la Newport
22.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Gremio – Corinthians

LUNI

18.00 Fotbal feminin DIRECT
Eurosport 2 CE U-19: Belarus – Elveţia
20.00 Atletism DIRECT
Eurosport IAAF Atena

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here