Sport la TV

0
31

Marţi

13:00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Franţei a XVI-a
15:45 Fotbal pe plajă DIRECT
Eurosport2 Cupa Mondiala Marsilia în Franţa
18:45 Fotbal pe plajă DIRECT
Eurosport Cupa Mondiala Marsilia în Franţa
20:00 Atletism DIRECT
Eurosport Super GrandPrix-ul IAAF – Suedia
21:10 Fotbal amical DIRECT
Telesport Manchester U. -Orlando Pirates
22:00 Fotbal amical DIRECT
Sport.ro Italia – România, tineret

Miercuri

12:30 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Franţei a XVII-a, între
Embrun-LAlpe-dHuez
15:00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Guangzhou Pharmaceutical –
Chelsea (amical)
18:30 Fotbal DIRECT
Eurosport CE UEFA U-19, semifinale

Joi

15:30 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Franţei Etapa a XVIII,
Bourg Doisans – Saint Etienne
15:45 Fotbal de plajă DIRECT
Eurosport2 Cupa Mondială Marsilia
în Franţa, Sferturi de Finală
17:15 Fotbal de plajă DIRECT
Eurosport2 Cupa Mondială Marsilia
în Franţa, Sferturi de Finală
18:45 Fotbal de plajă DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Marsilia
în Franţa, Sferturi de Finală
19:00 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series TORONTO
20:00 Fotbal de plajă DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Marsilia
în Franţa, Sferturi de Finală
20:30 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro Franţa – România

Vineri

15:30 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Franţei Etapa a XIX-a,
Roanne – Montlucon
17:00 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro CE U20, România – Polonia
17:30 Polo DIRECT
Sport 1 Cupa Unicum: Rusia – Croaţia
19:00 Polo DIRECT
Sport 1 Cupa Unicum: Germania – Ungaria
19:00 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Marele Premiu al Turneului celor
patru Naţiuni Hinterzarten
19:00 Handbal feminin DIRECT
20:00 Atletism DIRECT
Eurosport Super Grand Prix-Ul Iaaf Londra
în Regatul Unit, Ziua Întîi
22:00 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series TORONTO

Sambata

12:00 Volei pe plajă DIRECT
Eurosport Circuitul Mondial Swatch-Fivb
Gstaad în Elveţia, Semifinale
13:00 Rugby DIRECT
Sport.ro Tri Nations
Australia – Noua Zeelanda
13:45 Master International DIRECT
Eurosport Etapa de La Brands Hatch,
Regatul Unit
15:00 Fotbal DIRECT
Sport.ro amical
China Team U23 – Chelsea
15:15 Ciclism: Turul Franţei DIRECT
Eurosport Etapa a XX-a,
Cerilly – Saint Amand Montrond
16:30 Fotbal DIRECT
Telesport Amical, Manchester U. – Winner
16:00 Volei pe plajă DIRECT
Eurosport2 Circuitul Mondial Swatch-Fivb
Gstaad în Elveţia, Feminin finala
17:00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro CE U20, România – Franţa
17:00 Curse de masini DIRECT
Eurosport2 CM de Turisme Fia By Lg:
Etapa de la Brands Hatch
17:45 Curse de Maşini DIRECT
Eurosport2 Eurocupa Seat Brands Hatch în
Regatul Unit, Prima Cursă
18:00 Fotbal DIRECT
GSP TV1 Liga I:
Univ. Craiova – Politehnica Iaşi
18:00 Fotbal DIRECT
GSP TV2 Liga I: FC Braşov – Unirea Urziceni
18:30 Fotbal de plajă DIRECT
Eurosport2 Cupa Mondială Marsilia în
Franţa, Semifinale
18:45 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Marele Premiu al Turneului celor
4 Naţiuni Hinterzarten Germania
19:30 Fotbal DIRECT
GSP TV1 FC Argeş – FC Timişoara
20:00 Fotbal DIRECT
Eurosport Campionatul European UEFA
U-19 Cehia, Finala
21:15 Fotbal DIRECT
Antena 1 Rapid Bucureşti – Gloria Bistriţa
22:00 Tenis DIRECT
Sport.ro M. S. TORONTO, semifinala 1
0:15 Fotbal DIRECT
Sport.ro Fluminense- Cruzeiro

Duminica

11:00 Volei pe plajă DIRECT
Eurosport Circuitul Mondial Swatch-Fivb
Gstaad, Elveţia, M., Semifinale
12:00 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Marele Premiu al Turneului celor
4 Naţiuni Hinterzarten Germania
12:00 Curse de maşini DIRECT
Eurosport2 CM de Turisme Fia By Lg:
Etapa de la Brands Hatch
12:30 Polo DIRECT
Sport1 Cupa Unicum:
Croaţia – Germania
13:45 Curse de maşini DIRECT
Eurosport CM de Turisme Fia By Lg:
Etapa de La Brands Hatch
14:00 Polo DIRECT
Sport1 Cupa Unicum: Rusia – Ungaria
14:30 Volei pe plajă DIRECT
Eurosport2 Circuitul Mondial Swatch-Fivb
Gstaad, finala mică, Masculin
14:45 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Franţei Etapa a XXI-a,
Etampes – Paris
15:00 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro Romania – Brazilia
17:00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro CE U20, Romania – Slovenia
18:30 Fotbal de plajă DIRECT
Eurosport2 Cupa Mondială Marsilia în
Franţa, Locul Trei
20:00 Fotbal de plajă DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Marsilia în
Franţa, Finala
20:00 Fotbal DIRECT
GSP TV1 Liga1: CS Otopeni – CFR Cluj
20:30 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series TORONTO
21:15 Fotbal DIRECT
GSP TV2 Liga1: Pandurii Tg. Jiu – Dinamo
0:00 Tenis DIRECT
Eurosport Circuitul Feminin Wta – Turneul
de La Los Angeles, Statele Unite
2:30 Box DIRECT
Sport.ro Boxbuster, Cotto – Margarito

Luni

20:00 Tenis DIRECT
Eurosport Circuitul Feminin Wta – Turneul
de La Los Angeles, Statele Unite

NICIUN COMENTARIU

LĂSAȚI UN MESAJ