SPORT LA TV/ Program TV 9-15 septembrie

0
76

MARÈšI

13.00 Tenis DIRECT
TVR 1 BCR Open Romania
16.30 Tenis DIRECT
TVR 2 BCR Open Romania
17.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
19.15 Atletism DIRECT
Eurosport IAAF CroaÈšia
19.50 Fotbal DIRECT
TVR 2 Preliminarii CE tineret: România – Èšara Galilor

MIERCURI

13.00 Atletism DIRECT
Eurosport Jocurile Olimpice Paralimpice
de la Beijing
13.00 Tenis DIRECT
TVR 1 BCR Open Romania
15.00 Fotbal DIRECT
Eurosport Preliminariile Cupei Mondiale
din 2010: RPD Coreeană – Coreea de Sud
16.30 Tenis DIRECT
TVR 2 BCR Open Romania
17.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
18.30 Fotbal DIRECT
Telesport Calificări CM:
Uzbekistan – Australia
19.00 Baschet feminin DIRECT
Sport 1 Preliminarii CE:
Ungaria – România
19.25 Fotbal DIRECT
TVR 1 Preliminarii CM 2010: Insulele
Feroe – România
20.25 Fotbal DIRECT
TVR 2 Preliminarii CM 2010: Lituania –
Austria
21.55 Fotbal DIRECT
TVR 1 Preliminarii CM 2010:
Franţa – Serbia
23.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Preliminarii CM 2010:
Spania – Armenia

JOI

13.00 Tenis DIRECT
TVR 1 BCR Open Romania
16.30 Tenis DIRECT
TVR 2 BCR Open Romania
17.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei

VINERI

13.00 Tenis DIRECT
TVR 1 BCR Open Romania
15.45 Atletism DIRECT
Eurosport Jocurile Paralimpice de la Beijing
16.30 Tenis DIRECT
TVR 2 BCR Open Romania
17.10 Fotbal DIRECT
GSP TV Gloria BistriÈša – CFR Cluj
19.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub 2.Bundesliga:
Kaiserslauten – St. Pauli
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Gloria Buzău – FC Braşov
20.00 Motociclism DIRECT
Eurosport CM, etapa de la Indianapolis,
antrenamente
21.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Farul – Steaua
21.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub 2.Bundesliga:
Frankfurt – Karlsruhe
21.30 Rugby DIRECT
Eurosport 2 Top 14: Toulon – Paris

SÎMBÄ‚TÄ‚

09.30 Baschet în scaun cu rotile DIRECT
Eurosport Jocurile Paralimpice de la Beijing
11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a,
Dinamo II – FC Botoşani
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a,
Delta Tulcea – Progresul
13.30 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Marele Premiu de vară
Hakuba DT 131
14.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Motherwell – Celtic
14.40 Polo DIRECT
TVR 2 Super Liga Naţională
Dinamo – Rapid
14.55 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu al Italiei, calificări
15.00 Tenis DIRECT
Telesport FedCup: Spania – Rusia
16.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Koln – FC Bayern
16.10 Tenis DIRECT
TVR 1 BCR Open Romania
16.30 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro CN, Minaur – Steaua
16.45 Rugby DIRECT
Sport 1 Anglia: Bath – Gloucester
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV U. Craiova- FC Timişoara
17.30 Handbal DIRECT
Eurosport 2 Zvezda Zvenigorod –
Dinamo Volgograd
17.30 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
18.30 Atletism DIRECT
Eurosport IAAF Stuttgart
19.00 Tenis DIRECT
TVR 2 BCR Open Romania
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Vaslui – Dinamo
19.00 Baschet feminin DIRECT
Telesport CE, România – Franţa
20.15 Motociclism DIRECT
Eurosport CM, etapa de la Indianapolis,
calificări
21.00 Fotbal DIRECT
Antena 1 Mec din Liga I
21.30 Sporturi extreme DIRECT
Eurosport 2 Circuitul Salt Lake City

DUMINICÄ‚

00.20 Fotbal DIRECT
Sport.ro Brazilia: Gremio – Goias Goiania
10.30 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Marele Premiu de vară
Hakuba DT 131
13.00 Tenis DIRECT
Telesport FedCup: Spania – Rusia
13.00 Tenis DIRECT
TVR 1 BCR Open Romania
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a,
Buftea – Sportul Studentesc
14.30 Atletism DIRECT
Eurosport IAAF Stuttgart
14.10 Polo DIRECT
TVR 2 Super Liga Naţională
Dinamo – Rapid
14.55 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu al Italiei
15.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub 2. Bundesliga: Rostock – Mainz
16.30 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro Baia Mare – Rulmentul
17.00 Tenis DIRECT
TVR 1 BCR Open Romania
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Gaz Metan Mediaş – Pandurii Tg. Jiu
17.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub 2. Bundesliga:
Hannover – Mgladbach
17.45 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
18.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue I
18.45 Motociclism DIRECT
Eurosport CM, etapa de la Indianapolis
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV CS Otopeni – FC Argeş
21.15 Motociclism DIRECT
Eurosport CM, etapa de la Indianapolis
22.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Argentina: Boca – Independiente
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue I
22.30 Sporturi extreme DIRECT
Eurosport 2 Circuitul Salt Lake City
00.00 Fotbal American DIRECT
Sport 1 NFL, New York Jets –
New England

LUNI

17.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
21.15 Fotbal DIRECT
Sport Klub 2.Bundesliga:
1860 Munchen – Duisburg

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here