SPORT LA TV/ Program TV 9 – 15 decembrie

0
47

MARŢI

10.45 Curling DIRECT
Eurosport Campionatul European
15.15 Floorball DIRECT
Eurosport 2 CM Cehia
18.00 Curling DIRECT
Eurosport Campionatul European
18.00 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Eurocupa:
Unics Kazan – Dinamo Moscova
19.00 Baschet feminin DIRECT
Telesport Cupa României
21.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Roma – Bordeaux
21.45 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Eurocupa:
Valencia – Artland Dragons
21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Meci din Liga Campionilor
22.00 Box DIRECT
Eurosport Meci pentru titlul mondial
vacant al versiunii WBC

MIERCURI

03.30 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, Nashville – Vancouver
10.30 Curling DIRECT
Eurosport Campionatul European
15.15 Floorball DIRECT
Eurosport 2 CM Cehia
16.00 Curling DIRECT
Eurosport Campionatul European
18.15 Floorball DIRECT
Eurosport 2 CM Cehia
19.00 Volei feminin DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Metal Galaţi – Volley Bergamo
19.00 Baschet feminin DIRECT
Sport 1 Euroliga: Sopron – CSKA Moskva
20.30 Curling DIRECT
Eurosport Campionatul European
21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Meci din Liga Campionilor
21.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Lyon – Bayern Munchen
21.45 Baschet DIRECT
Sport Klub Meci din Euroligă

JOI

02.00 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, Atlanta – NY Rangers
10.30 Curling DIRECT
Eurosport Campionatul European
12.30 Fotbal DIRECT
Sport.ro CM al cluburilor:
Adelaide U. – Waitakere United
17.30 Înot DIRECT
Eurosport CE bazin scurt
19.00 Baschet feminin DIRECT
Sport 1 Euroliga:
Pecs – Nadezhda Orenburg
19.00 Volei masculin DIRECT
Sport.ro CEV:
LPS Piatra Neamţ – M. Zhlobin
21.45 Baschet DIRECT
Sport Klub Meci din Euroligă

VINERI

10.00 Înot DIRECT
Eurosport CE bazin scurt
14.30 Futsal DIRECT
Sport 1 Futsal Craiova – CIP Deva
17.45 Înot DIRECT
Eurosport CE bazin scurt
18.30 Hochei DIRECT
Sport Klub Liga Mol:
HC Csikszereda – Steaua
19.30 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Pragelato,
Calificări
21.00 Curling DIRECT
Eurosport Campionatul European
21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga:
Dortmund – Mgladbach
21.45 Fotbal DIRECT
Sport 1 Eredivisie: Ajax – NAC Breda
23.00 Local Kombat DIRECT
Pro TV Gala Ploieşti “Vin americanii”

SÎMBÄ‚TÄ‚

06.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro CM al cluburilor:
Pachuca – Al Ahly
10.30 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport Grand Prix Seul
11.30 Schi alpin masculin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Val dIsère
slalom uriaş, manşa întîi
13.30 Schi alpin feminin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Val dIsère
slalom uriaş, manşa a doua
14.30 Schi alpin masculin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Val dIsère
slalom uriaş, manşa a doua
15.00 Handbal feminin DIRECT
TVR 2 Semifinală CE
16.15 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro UCM Reşiţa – Dinamo
16.30 Baschet feminin DIRECT
Telesport Meci din Campionatul Naţional
16.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga:
Stuttgart – Bayern Munchen
16.45 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Italia, DT 140
17.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport CN, Elba Timişoara –
U. Mobitelco Cluj
17.30 Volei DIRECT
Eurosport 2 Santeramo – Sassuolo
18.45 Înot DIRECT
Eurosport CE bazin scurt
19.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga: Werder – Wolfsburg
19.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro HCM Constanoea – Steaua
19.00 Gimnastică DIRECT
TVR 2 Cupa Mondială, finală
20.15 Floorball DIRECT
Eurosport 2 CM Cehia
21.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Austria
21.15 Snooker DIRECT
Eurosport Campionatul Britanic

DUMINICÄ‚

12.30 Fotbal DIRECT
Sport.ro CM al cluburilor:
Gamba Osaka – Adelaide/
Waitakere
13.30 Snowboard DIRECT
Eurosport 2 Cupa Mondială Italia, slalom
13.30 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Italia, DT 140
15.30 Rugby DIRECT
Sport 1 Heineken Cup
17.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport CN, CS Otopeni – CSU Ploieşti
17.00 Floorball DIRECT
Eurosport 2 CM Cehia
17.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Celtic -Hearts
17.30 Handbal/Gimnastică DIRECT
TVR 2 Finala CE feminin
18.30 Înot DIRECT
Eurosport CE bazin scurt
19.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue I
20.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Ligue I: Le Mans – Bordeaux
20.00 Handbal masculin DIRECT
Telesport Liga Asobal:
FC Barcelona – Ciudad Real
21.30 Snooker DIRECT
Eurosport Campionatul Britanic
22.00 Rugby DIRECT
Sport 1 Meci din Heineken Cup

LUNI

15.30 Snooker DIRECT
Eurosport 2 Campionatul Britanic
19.45 Snooker DIRECT
Eurosport 2 Campionatul Britanic

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here