SPORT LA TV/ Program TV 7-13 octombrie

0
182

MARŢI

13.00 Fotbal DIRECT
Eurosport Cupa UEFA, tragerea la sorţi
19.00 Hochei DIRECT
Sport 1 Liga Moll:
Ujpest Budapesta – Steaua Buc.
20.00 Tenis de masă DIRECT
Eurosport CE St. Petersburg Masculin,
echipe, finala
21.45 Fotbal DIRECT
Sport 1 Portugalia, Setubal – Maritimo

MIERCURI

14.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Moscova
19.00 Baschet masculine DIRECT
Telesport Cupa României:
CSU Ploieşti – U. Mobitelco
22.00 Volei DIRECT
Eurosport 2 SuperCupa Italiei:
Pesaro – Bergamo

JOI

14.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Moscova
16.30 Futsal DIRECT
Eurosport Cupa Mondială:
Spania – Uruguay
18.30 Futsal DIRECT
Eurosport Cupa Mondială: Ucraina – China

VINERI

12.00 Tenis DIRECT
Telesport Turneul ATP Moscova
14.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Moscova
17.00 Tenis DIRECT
Telesport Turneul ATP Moscova
17.30 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul ATP de la Viena
18.00 Volei pe plajă DIRECT
Eurosport 2 Circuitul mondial, Dubai,
Feminin finala
18.30 Hochei DIRECT
Liga Mol: Steaua – Miercurea Ciuc
19.00 Tenis DIRECT
Sport 1 Turneul Campionilor, Budapesta,
Bjorn Borg – John McEnroe
22.00 Rugby DIRECT
Sport 1 Cupa Europei Heineken:
Munster – Montauban

SÎMBÄ‚TÄ‚

07.55 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu al Japoniei,
calificări
10.00 Tenis DIRECT
Telesport ATP Moscova
10.30 Tenis de masă masculin DIRECT
Eurosport CE St. Petersburg
11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a: Dacia Mioveni – U.Cluj
12.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Moscova
12.30 Polo DIRECT
TVR 2 Rapid – Astra Arad
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a:
CSM Ploieşti – Dunărea Giurgiu
13.30 Tenis DIRECT
Sport 1 Turneul ATP de la Stockholm
15.00 Tenis DIRECT
Telesport Turneul ATP de la Moscova
15.30 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul ATP de la Viena
18.00 Tenis DIRECT
Sport 1 Turneul Campionilor de la
Budapesta, Bjorn Borg – Pat Cash
19.15 Fotbal:
Anglia – Kazakhstan, în
preliminarii WC 2010
20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Preminarii CM 2010:
România – Franţa
21.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Preliminarii CM 2010:
Suedia – Portugalia
21.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Preliminariile Cupei Mondiale,
Germania – Rusia
21.30 Echitaţie DIRECT
Eurosport Circuitul Campionilor Sao Paolo
22.15 Fotbal DIRECT
TVR 1 Preliminarii CM 2010:
Serbia – Lituania
00.00 Boxbuster DIRECT
Sport.ro Vitali Klitschko – Samuel Peter

DUMINICÄ‚

02.00 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL
Ottawa Senators – Detroit Wings
07.25 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu al Japoniei
11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a,
Buftea – Prefab Modelu
11.30 Tenis de masă DIRECT
Eurosport CE St. Petersburg, Masculin,
semifinale
12.30 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Moscova
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a, Petrolul – Progresul
14.00 Tenis DIRECT
Telesport Turneul ATP
15.00 Hochei DIRECT
Liga Mol: Steaua – Miskolc
15.30 Tenis DIRECT
Telesport Turneul ATP de la Stockholm
16.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Clasica Paris – Tours
16.30 Rugby DIRECT
TVR 2 Stejarii Buc – CS Bourgoin Jallieu
18.00 Tenis de masă DIRECT
Eurosport CE St. Petersburg, finala
18.00 Rugby DIRECT
Sport 1 Cupa Europei Heineken,
Toulouse – Bath
18.30 Handbal masculin DIRECT
Telesport CN Spania
18.45 Handbal masculin DIRECT
Eurosport 2 Liga Campionilor:
HC Zagreb – Wisla Plock
19.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor, Steaua – Koper
21.00 Snooker DIRECT
Eurosport Marele Premiu în Glasgow
23.00 Fotbal american DIRECT
Sport 1 Meci din NFL

LUNI

03.00 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL,
Edmonton Oilers – Colorado Avalanche
15.30 Snooker DIRECT
Eurosport Marele Premiu în Glasgow
21.00 Snooker DIRECT
Eurosport Marele Premiu în Glasgow
21.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Madrid

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here