SPORT LA TV/ Program TV 7 – 13 aprilie

0
78

MARŢI

14.00 Tenis DIRECT
Telesport ATP Casablanca
17.00 Haltere DIRECT
Eurosport CE Bucureşti – Feminin 53 kg
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Gloria Buzău – Unirea Urziceni
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Poli Iaşi – CFR Cluj
20.00 Haltere DIRECT
Eurosport CE Bucureşti – Masculin 69 kg
20.35 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor
Asiei: Al Hilal – Al Ahli
21.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, Pandurii – Steaua
21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Liga Campinilor:
Manchester United – FC Porto

MIERCURI

14.00 Tenis DIRECT
Telesport ATP Casablanca
15.00 Fotbal DIRECT
GSP TV CS Otopeni – FC Braşov
17.00 Haltere DIRECT
Eurosport CE Bucureşti – Feminin 63 kg
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV FC Vaslui – Oţelul Galaţi
18.30 Tenis DIRECT
Telesport ATP Casablanca
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, Rapid – FC Timişoara
20.00 Haltere DIRECT
Eurosport CE Bucureşti – Masculin 77 kg
20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Liga I: U. Craiova – Dinamo
21.00 Futsal DIRECT
Sport 1 Meci amical, Ungaria – Brazilia
21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Liga Campionilor:
Liverpool – Chelsea

JOI

03.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub Copa Libertadores,
Estudiantes – Cruzeiro
13.00 Tenis DIRECT
GSP TV Turneul de la Andalucia
14.00 Tenis DIRECT
Telesport ATP Casablanca
17.00 Haltere DIRECT
Eurosport CE Bucureşti
21.45 Fotbal DIRECT
Telesport Meci din Cupa UEFA
21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Cupa UEFA, Hamburg
SV – Manchester City FC

VINERI

13.10 Tenis DIRECT
GSP TV Turneul de la Andalucia
14.00 Tenis DIRECT
Telesport ATP Casablanca
17.00 Haltere DIRECT
Eurosport CE Bucureşti, Feminin 75 kg
18.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, CFR Cluj – Gloria Bistriţa
19.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Reading – Sheffield United
20.00 Haltere DIRECT
Eurosport CE Bucureşti, Masculin 94 kg
20.45 Fotbal DIRECT
Antena1 Liga I, Steaua – Farul

SÂMBĂTĂ

11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a Astra Sport Bets:
Petrolul – Delta Tulcea
11.00 Rugby DIRECT
TVR 2 Divizia naţională, Dinamo –
TCJ Farul Constanţa
13.00 Tenis DIRECT
GSP TV Turneul de la Andalucia
13.00 Haltere DIRECT
TVR 2 CE Bucureşti, feminin, +75 kg
14.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Hearts – Celtic
14.45 Fotbal DIRECT
Eurosport Liverpool – Blackburn Rovers
15.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Unirea Urziceni – Rapid
15.00 Tenis DIRECT
Telesport ATP Casablanca
16.00 Haltere DIRECT
TVR 2 CE Bucureşti, masculin 105 kg
17.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Chelsea – Bolton Wanderers
17.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport Cupa României, CSU
Cuadripol Braşov – CS Otopeni
17.15 Hochei DIRECT
Sport 1 CM grupa B, România – Italia
18.00 Fotbal DIRECT
GSP TV FC Timişoara – FC “U” Craiova
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport Cupa României,
CSU Ploieşti – Energia Rovinari
20.30 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, Dinamo – FC Vaslui

DUMINICÄ‚

13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a Astra
Sport Bets: FC Snagov – FC Ploieşti
13.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub ŢSKA
Moscova – Lokomotiv Moscova
14.00 Tenis DIRECT
GSP TV Turneul de la Andalucia
15.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Cursa Paris – Roubaix
15.30 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Aston Villa – Everton
16.00 Haltere DIRECT
TVR 2 CE Bucureşti, Masculin +105 kg
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, Oţelul Galaţi – FC Poli Iaşi
17.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport Cupa României,
final four, finala mică
18.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Manchestre City – Fulham
18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Stuttgart – Hamburg
18.30 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Oltchim – Viborg
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport Cupa României, final four,
finala mare
20.30 Fotbal DIRECT
GSP TV FC Braşov – FC Gloria Buzău
20.30 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci din Arabia Saudită,
Al Hilal – Al Ittihad
21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Anderlecht – Club Brugge

LUNI

12.05 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Miami
18.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport All Star Game

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here