SPORT LA TV/ Program TV 5 – 11 mai

0
71

MARÈšI

10.00 Tenis de masă DIRECT
Eurosport CM, finala masculină
13.00 Fotbal DIRECT
Eurosport J-League,
Shimizu S Pulse – Jef United Chiba
14.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Roma
21.30 Handbal masculin DIRECT
Eurosport Liga Asobal,
Barcelona – Real Ademar
21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Liga Campionilor,
Arsenal – Manchester United

MIERCURI

02.00 Hochei DIRECT
Sport 1 Meci din NHL
12.00 Fotbal DIRECT
Eurosport CE U-17 Germania: Spania – Italia
14.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Roma
15.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor Asiei:
Saba Battery – Al Hilal
17.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a: FC Unirea
Alba Iulia – CSM Râmnicu Vâlcea
17.15 Hochei DIRECT
Sport 1 CM, sferturi
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport Meci din play-off
19.15 Fotbal DIRECT
Eurosport CE U-17: Germania – Turcia
21.00 Fotbal DIRECT
Antena1 Liga I, CFR Cluj – FC Timişoara
21.15 Hochei DIRECT
Sport 1 CM, sferturi
21.30 Volei DIRECT
Eurosport CN Italia
21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Liga Campionilor, Chelsea – Barcelona

JOI

02.00 Hochei DIRECT
Sport 1 Meci din NHL
03.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub Copa Libertadores
14.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Roma
17.15 Hochei DIRECT
Sport 1 CM, sferturi
19.30 Fotbal DIRECT
Telesport Cupa UEFA:
Şahtior – Dinamo Kiev
21.15 Hochei DIRECT
Sport 1 CM, sferturi
21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Cupa UEFA: Hamburg – Bremen

VINERI

13.00 Tenis DIRECT
Telesport ATP BMW Open
14.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Roma
17.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Roma
17.15 Hochei DIRECT
Sport 1 CM, semifinala I
18.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, FC Braşov – Farul
21.00 Snooker DIRECT
Eurosport Seria Mondială Portimao
în Portugalia
20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Liga I, Steaua – Dinamo
21.15 Hochei DIRECT
Sport 1 CM, semifinala II
21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga,
Leverkusen – Bielefeld
21.30 Rugby DIRECT
Eurosport 2 Top 14

SÂMBĂTĂ

11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a: FCM
Târgu Mureş – Liberty Oradea
11.00 Rugby DIRECT
TVR 2 RCJ Farul Constanţa – Dinamo
13.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Dinamo – UCM Reşiţa
13.00 Fotbal DIRECT
Eurosport CE U-17 Germania:
Spania – Franţa
14.00 Tenis DIRECT
Telesport ATP BMW Open
14.45 Fotbal DIRECT
Eurosport CE U-17: Germania – Anglia
14.55 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu al Spaniei
16.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga, Stuttgart – Wolfsburg
17.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Premier League: Fulham – Aston Villa
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV FC Timişoara – Oţelul Galaţi
17.15 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor: Viborg – Gyor, finala
17.30 Rugby DIRECT
Sport 1 Guinness Premiership
19.00 Fotbal DIRECT
Telesport Divizia naţională Moldova
19.00 Skanderberg DIRECT
Sport.ro ” Ziua Victoriei “, Bucuresti vs Provincie
19.30 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Premier League,
West Ham – Liverpool
20.00 Rugby DIRECT
Sport 1 Guinness Premiership
21.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, Gloria Buzău – Rapid
21.10 Fotbal DIRECT
TVR 1 “Un secol de fotbal”, show
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Cupa Franţei, finala
22.45 Snooker DIRECT
Eurosport Seria Mondială Portimao în Portugalia

DUMINICÄ‚

09.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 J-League,
Vissel Kobe – Nagoya Grampus
10.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Open Romania Gaz de France
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro CSM Râmnicu Vâlcea – UTA
14.55 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu al Spaniei
15.30 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Premier League: Manchester
United – Manchester City
15.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Zenit – Krylia Sovetov
16.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Italiei
16.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Scoţia
16.30 Tenis DIRECT
Telesport ATP BMW Open, finala
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, CS Otopeni – U. Craiova
18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga, Werder – Hamburg
18.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Premier League:
Arsenal – Chelsea
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport CN, Meci din play-off
20.30 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, Unirea Urziceni – CFR Cluj
21.15 Hochei DIRECT
Sport 1 Campionatul Mondial, finala
21.30 Snooker DIRECT
Eurosport Seria Mondială Portimao
în Portugalia
23.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci din Argentina

LUNI

14.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Madrid
16.00 Ciclsim DIRECT
Eurosport Turul Italiei
22.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Premier League:
Newcastle – Middlesbrough

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here