SPORT LA TV/ Program TV 4 – 10 noiembrie

0
53

MARŢI

16.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul Campioanelor de la
Madrid
19.15 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul Campioanelor de la
Madrid
20.30 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Cupe europene
21.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Roma – Chelsea
21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Liga Campionilor:
CFR Cluj – Bordeaux

MIERCURI

03.30 Hochei DIRECT
Sport 1 Meci din NHL
16.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul Campioanelor de la
Madrid
16.30 Polo DIRECT
TVR 2 CN: Dinamo – Steaua
18.30 Baschet masculin DIRECT
Telesport Liga balcanică:
Cuadripol Braşov – Radnicki 034
19.15 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul Campioanelor de la
Madrid
21.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Fiorentina – Bayern Munchen
21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Liga Campionilor:
Lyon – Steaua
21.45 Fotbal DIRECT
Telesport CN Spania: Ciudad Real –
Portland San Antonio

JOI

02.00 Hochei DIRECT
Sport 1 Meci din NHL
11.00 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport Grand Prix China
16.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul Campioanelor de la
Madrid
16.30 Polo DIRECT
TVR 2 CN: Dinamo – Steaua
19.00 Volei DIRECT
Sport.ro Fakro Muszyna – Metal Galaţi
19.15 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul Campioanelor de la
Madrid
22.00 Fotbal DIRECT
Telesport Cupa UEFA:
Standard Liege – FC Sevilla
22.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro Cupa UEFA: Manchester City –
Twente Enschede
23.15 Local Kombat DIRECT
Pro TV Gala “Se umflă Buzăul”

VINERI

13.30 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport Grand Prix China
16.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul Campioanelor de la
Madrid
16.30 Handbal feminin DIRECT
Eurosport Liga Campionilor
16.30 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Oltchim – Lada Togliati
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I:
Gloria Buzău – U. Craiova
19.00 Hochei DIRECT
Sport 1 Ungaria – Serbia, calificări JO
19.15 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul Campioanelor de la
Madrid
19.30 Handbal feminin DIRECT
Eurosport Liga Campionilor
20.30 Fotbal DIRECT
GSP TV Unirea Urziceni –
Oţelul Galaţi

SÎMBÄ‚TÄ‚

11.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro HCM ConstanŢa – Dinamo
11.35 Rugby DIRECT
TVR 2 Divizia naţională:
Farul – Dinamo
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a: CFR Cluj – Timişoara
13.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Campionatul Japoniei
13.45 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport Grand Prix China
14.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: Gaz Metan
Mediaş – Poli Iaşi
16.00 Nataţie DIRECT
Telesport World Cup Moscova
16.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I:
Pandurii – Gloria Bistriţa
16.00 Handbal masculin DIRECT
Eurosport 2 Liga Campionilor:
Hammarby (Suedia) –
Celje Pivovarna Lasko (Slovenia)
16.30 Rugby DIRECT
Sport 1 Meci test, Anglia – Selecţionata
Insulelor din Pacific
16.30 Parfum de glorie
TVR 1 Miodrag Belodedici
16.30 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul Campioanelor Madrid
18.45 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Cimos Koper – Steaua
19.30 Handbal masculin DIRECT
Eurosport 2 Liga Campioanelor:
Wisla Plock (Polonia) –
HC Zagreb (Croaţia)
20.30 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I:
FC Timişoara – Dinamo
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue I
23.00 Boxbuster DIRECT
Sport.ro Arthur Abraham –
Rafael Marquez

DUMINICÄ‚

08.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Shanghai,
ATP Masters-Cup
11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a:
FC Buftea – Dunărea Galaţi
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a:
Dinamo II – Progresul
14.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I:
Braşov – CFR Cluj
16.00 NataŢie DIRECT
Telesport World Cup Moscova
16.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Kilmarnock – Rangers
16.30 Baschet masculine DIRECT
Telesport Elba Timişoara –
BCA Piteşti
16.30 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul Campionilor Madrid
16.45 Handbal feminin DIRECT
Eurosport 2 Liga Campionilor
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV FC Argeş –
Farul Constanţa
18.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue I
18.45 Handbal feminin DIRECT
Eurosport 2 Liga Campionilor
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I:
CS Otopeni – FC Vaslui
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport ELBA Timişoara –
BCA Piteşti
21.30 Fotbal DIRECT
Antena 1 Liga I:
Rapid – Steaua
00.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci din Argentina

LUNI

12.00 Tenis DIRECT
Sport.ro ATP Masters Cup Shanghai
14.00 Tenis DIRECT
Sport.ro ATP Masters Cup Shanghai

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here