SPORT LA TV/ Program TV 31 martie – 6 aprilie

0
50

MARŢI

09.30 Snooker DIRECT
Eurosport Open-ul Chinei
20.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA Miami
21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Anglia – Franţa, U-21, amical

MIERCURI

09.30 Snooker DIRECT
Eurosport Open-ul Chinei
12.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Preliminariile CM 2010 :
Australia – Uzbekistan
14.00 Fotbal DIRECT
Eurosport Preliminariile CM 2010:
Coreea de Sud – RPD Coreeană
16.30 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci amical tineret:
Serbia – România
18.30 Baschet masculin DIRECT
Telesport BCMUS Argeş Piteşti –
CSU Braşov
21.30 Fotbal DIRECT
Pro TV Preliminariile CM 2010:
Austria – România
22.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Preliminarii CM 2010,
Anglia – Ucraina

JOI

04.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Miami
09.30 Snooker DIRECT
Eurosport Open-ul Chinei
19.00 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Euroliga, Dinamo Moscova
(Rusia) – KK Hemofarm (Serbia)
19.45 Hochei DIRECT
Sport 1 Ungaria – Finlanda, meci amical
20.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA Miami
21.45 Baschet DIRECT
Sport Klub Meci din Euroligă, play-off

VINERI

09.30 Snooker DIRECT
Eurosport Open-ul Chinei
14.30 Snooker DIRECT
Eurosport Open-ul Chinei
16.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Lokomotiv Plovdiv –
Spartak Varna
18.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Unirea Urziceni – CS Otopeni
19.00 Baschet DIRECT
Eurosport 2 EuroCup, Valencia (Spania) –
BC Khimki (Rusia)
19.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub 2. Bundesliga: Duisburg – Mainz
20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Liga I: Dinamo – Rapid
21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga, Bielefeld – Schalke
22.00 Rugby DIRECT
Sport Klub Wakefield – St Helens
22.00 Baschet DIRECT
Eurosport 2 EuroCup, Bilbao (Spania) –
Zadar (Croaţia)

SÂMBĂTĂ

02.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Miami
09.30 Snooker DIRECT
Eurosport Open-ul Chinei
11.55 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Calificări Malaezia
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a Astra Sport Bets:
FC Ploieşti – Sportul Studenţesc
14.00 Gimnastică DIRECT
TVR 2 CE, individual masculin
15.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, FC Timişoara –
Gloria Buzău
16.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga,
Hamburg – Hoffeinheim
16.30 Gimnastică DIRECT
TVR 2 CE, individual masculin
17.00 Baschet feminin DIRECT
Telesport Cupa României: BC Teleorman –
Sportul Studenţesc
17.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Celtic – Hamilton
17.30 Gimnastică DIRECT
Eurosport CE Milano
18.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, CFR Cluj – FC Vaslui
18.15 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor: Veszprem –
Ciudad Real
19.00 Baschet feminin DIRECT
Telesport Cupa României:
Municipal Târgovişte – CET Govora
19.30 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA Miami
20.30 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, Steaua – Gloria Bistriţa

DUMINICÄ‚

09.30 Atletism DIRECT
Eurosport Maratonul de la Paris
11.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Cupa Cupelor: HCM Constanţa –
Pevafersa Valladolid
11.30 Gimnastică DIRECT
TVR 2 CE, finala pe aparate
11.55 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu al Malaeziei
12.00 Baschet feminin DIRECT
Eurosport 2 Euroliga feminină
13.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Lokomotiv Moscova –
Krylia Sovetov
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a Astra Sport Bets
15.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Flandrei
16.00 Haltere DIRECT
TVR 2 CE Bucureşti,
festivitatea deschidere
17.00 Handbal feminin DIRECT
GSP TV Liga I, Oţelul Galaţi – U. Craiova
17.00 Baschet feminin DIRECT
Telesport Final four Cupa României
18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga, Koln – Leverkusen
18.00 Haltere DIRECT
Eurosport CE Bucureşti
19.00 Baschet feminin DIRECT
Telesport Final four Cupa României
19.00 Baschet DIRECT
Eurosport 2 EuroCup, finala
20.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Miami, finala
20.30 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, FC Braşov –
Gaz Metan Mediaş
22.30 Fotbal DIRECT
GSP TV Recursul etapei

LUNI

17.00 Haltere DIRECT
Eurosport CE Bucureşti, feminin, 48 kg
18.30 Baschet feminin DIRECT
Telesport All Star Game
19.00 Skanderberg DIRECT
Sport.ro Meci show, Pârjol – Kamara
20.00 Haltere DIRECT
Eurosport CE Bucureşti, masculin, 62 kg

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here