SPORT LA TV/ Program TV 30 septembrie – 6 octombrie

0
59

MARŢI

07.30 Tenis DIRECT
Telesport ATP China
10.15 Snooker DIRECT
Eurosport Masters-ul de la Shanghai
14.45 Snooker DIRECT
Eurosport Masters-ul de la Shanghai
18.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA Stuttgart
19.30 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Zenith – Real Madrid
21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Liga Campionilor:
Fiorentina – Steaua
21.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Bayern M. – Olympique Lyon
22.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Cupa Italiei:
Salernitana – Sassuolo

MIERCURI

10.15 Snooker DIRECT
Eurosport Masters-ul de la Shanghai
14.45 Snooker DIRECT
Eurosport Masters-ul de la Shanghai
16.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Cupa Italiei: Bologna – Ascoli
18.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA Stuttgart
21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Cupa Italiei: Lazio – Atalanta
21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Liga Campionilor:
CFR Cluj – Chelsea
21.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Bordeaux – Roma

JOI

10.15 Snooker DIRECT
Eurosport Masters-ul de la Shanghai
14.45 Snooker DIRECT
Eurosport Masters-ul de la Shanghai
16.55 Fotbal DIRECT
TVR 1 Cupa UEFA: Rapid – Wolfsburg
18.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA Stuttgart
19.00 Baschet feminin DIRECT
Telesport EuroCup: Tîrgovişte – Halsharon
19.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Cupa Italiei: Genoa – Ravenna
20.15 Fotbal DIRECT
Kanal D Dinamo – NEC Nijmegen
20.30 Fotbal DIRECT
TVR 1 Cupa UEFA:
FC Vaslui – Slavia Praga
22.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Cupa UEFA:
Aston Villa – Litex Lovech
22.00 Rugby DIRECT
Sport 1 Anglia: Worcester – Harlequins

VINERI

06.45 Motociclism DIRECT
Eurosport 2 Moto GP, etapa din Australia,
antrenamente
10.30 Snooker DIRECT
Eurosport Masters-ul de la Shanghai
14.45 Snooker DIRECT
Eurosport Masters-ul de la Shanghai
18.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA Stuttgart
18.30 Hochei DIRECT
Sport Klub Liga Mol:
SC Csikszereda – Alba Volan
19.00 Baschet feminin DIRECT
Telesport EuroCup: Tîrgovişte – Halsharon
20.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA Stuttgart
21.00 Rugby DIRECT
Sport 1 Cupa Edf Energy:
Newport Gwent Dragons – Newcastle Falcons
21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bielefeld – Karlsruhe
21.30 Rugby DIRECT
Eurosport 2 TOP 14: Castres – Toulouse

SÎMBÄ‚TÄ‚

06.45 Motociclism DIRECT
Eurosport 2 Moto GP, etapa din Australia
09.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Japonia: FC Tokyo – Shimizu
11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a, FC Snagov – Dinamo II
12.30 Baschet feminin DIRECT
Telesport Cupa României: Craiova – Iaşi
14.00 Tenis DIRECT
Telesport ATP Metz
15.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA Stuttgart
16.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga:
Bayern Munchen – Bochum
18.30 Baschet feminin DIRECT
Telesport Cupa României:
Arad – Alexandria
18.45 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Cimos Koper – Chehovskie
18.45 Handbal DIRECT
Eurosport 2 Liga Campionilor EHF,
în faza grupelor
19.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Austria
19.00 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, New York Rangers – Tampa
Bay Lightining
19.00 Sărituri cu schiurile DIRECT
Sport.ro Marele Premiu de vară Liberec,
în Cehia DT 140
20.00 Fotbal DIRECT
Antena 1 Liga I: Steaua – CS Otopeni
21.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga:
Stuttgart – Werder Bremen
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Ligue I: Lille – Valenciennes

DUMINICÄ‚

00.20 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci din Brazilia
04.45 Motociclism DIRECT
Eurosport Moto GP, etapa din Australia
07.15 Motociclism DIRECT
Eurosport Moto GP, etapa din Australia
11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a,
Sportul Studentesc РFCM Bac̴u
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a,
Progresul – PREFAB Modelu
13.00 Superbike DIRECT
Eurosport 2 CM Magny-Cours
14.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Stuttgart
14.30 Baschet feminin DIRECT
Telesport Cupa României: Rapid – Govora
15.00 Hochei DIRECT
Sport Klub Liga Mol: SC Csikszereda – FTC
15.00 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro Rulmentul – HC Zalău
16.00 Tenis DIRECT
Telesport ATP Metz, finala
16.00 Fotbal DIRECT
Sport1 Scoţia: St. Mirren – Rangers
16.50 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Svendborg – Ciudad Real
18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga: Schalke – Wolsburg
18.00 Fotbal DIRECT
Sport1 Ligue I: Rennes – Lyon
19.00 Hanbdal masculin DIRECT
Telesport CN Spania
20.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga:
Dortmund – Hannover
20.00 Handbal DIRECT
Eurosport 2 Liga Campionilor EHF,
în faza grupelor
21.15 Fotbal DIRECT
Sport 1 Olympiakos Pireu- AEK Atena
23.15 Fotbal american DIRECT
Sport 1 NFL, Denver – Tampa Bay

LUNI

16.30 Futsal DIRECT
Eurosport Cupa Mondială în Brazilia:
Portugalia – Statele Unite
18.30 Futsal DIRECT
Eurosport Cupa Mondială în Brazilia:
Rusia – Insulele Solomon
21.15 Fotbal DIRECT
Sport KLub 2.Bundesliga:
Mainz – Wiesbaden

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here