SPORT LA TV/ Program TV 3 – 9 februarie

0
59

MARŢI

13.45 Schi alpin DIRECT
Eurosport Campionatul Mondial Val
dIsère Feminin, Super-G
16.15 Futsal DIRECT
Sport 1 Play-off, Concordia Chiajna – Cityus
18.00 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Eurocupa, optimi de finală
19.00 Atletism DIRECT
Telesport IAAF Indoor Malmo
19.45 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Eurocupa în Optimi de finală
20.30 Baschet DIRECT
Sport Klub NCAA, Wake Forest – Duke

MIERCURI

11.45 Schi alpin DIRECT
Eurosport Campionatul Mondial Val
dIsère Masculin Super-G
19.00 Baschet feminin DIRECT
Sport 1 Euroliga, MKB Sopron – Wisla Kraków
21.00 Baschet masculin DIRECT
Eurosport Euroliga, playoff
21.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub Cupa Italiei: Juventus – Napoli

JOI

14.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Qatar-ului
21.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Eredivisie: PSV – ADO Den Haag

VINERI

11.45 Schi alpin DIRECT
Eurosport Campionatul Mondial Val dIsère
Feminin combinată coborâre
14.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Qatar-ului
14.30 Polo DIRECT
TVR 2 Superliga, turneul final
16.00 Polo DIRECT
TVR 2 Superliga, turneul final
18.00 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Willingen
19.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub 2. Bundesliga:
Freiburg – Osnabruck
21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga: Bielefeld – Hertha
22.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Portugalia

SÂMBĂTĂ

11.45 Schi alpin DIRECT
Eurosport CM Val dIsère Masculin coborâre
13.45 Ski DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Seefeld în
Austria DT 140
14.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub 2. Bundesliga:
Aachen – Hansa Rostock
14.30 Polo DIRECT
TVR 2 Superliga, turneul final
15.00 Tenis feminin DIRECT
Telesport Fed Cup: Franţa – Italia
16.00 Polo DIRECT
TVR 2 Superliga, turneul final
16.00 Handbal DIRECT
Eurosport 2 Liga campioanelor EHF
16.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga:
Schalke – Wereder Bremen
17.00 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Willingen
Echipe DT 145
18.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga:
Leverkusen – Stuttgart
19.00 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro Cupa EHF:
Feherep Alcoa – Rulmentul Braşov
19.00 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Buducnost – Oltchim
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport CSU Sibiu –
“U” Mobitelco Cluj – Napoca
19.00 Polo DIRECT
Sport 1 Euroliga, Vasas – Marseille
19.25 Sanie DIRECT
Eurosport CM Lake Placid Masculin
prima manşă
20.15 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Belgia
21.30 Sanie DIRECT
Eurosport CM Lake Placid Masculin
22.00 Baschet DIRECT
Sport Klub NCAA, Louisville – Connecticut
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Ligiue I: Lille – Sochaux

DUMINICÄ‚

10.00 Ski DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Seefeld DT 140
13.00 Patinaj viteză DIRECT
Eurosport CM poliatlon Hamar
13.45 Schi alpin DIRECT
Eurosport CM Val dIsère Feminin coborâre
14.00 Polo DIRECT
TVR 2 Superliga naţională, turneul final
14.30 Tenis feminin DIRECT
Telesport Fed Cup: Franţa – Italia
15.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub 2. Bundesliga: Mainz – Munchen
15.30 Handbal DIRECT
Eurosport 2 Liga campioanelor EHF
15.30 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Willingen
în Germania DT 145
15.45 Polo DIRECT
TVR 2 Superliga naţională, turneul final
16.00 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro Cupa Cupelor:
DVSC Aquaticum – Otelul Galaţi
17.00 Handbal DIRECT
Eurosport Liga Campioanelor
17.00 Rugby DIRECT
TVR 2 Turneul celor şase naţiuni:
Scoţia – Ţara Galilor
17.15 Patinaj viteză DIRECT
Eurosport CM poliatlon Hamar
18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga, Bayern Munchen –
Dortmund
18.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Ligue I: Nice – Lyon
19.00 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor,
Buducnost – Oltchim
19.00 Handbal masculin DIRECT
Telesport Liga Asobal
20.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Panathinaikos – PAOK Salonic
20.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga: Cottbus – Hannover
21.10 Fotbal DIRECT
Sport.ro River – Colon
22.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub 2. Bundesliga: Ahlen – Augsburg
22.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci din Argentina
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Portugalia
22.00 Trial DIRECT
Eurosprot 2 CM de sală Barcelona

LUNI

10.45 Schi alpin DIRECT
Eurosport CM Val dIsère, combinata
alpină coborâre
14.45 Schi alpin DIRECT
Eurosport CM Val dIsère în Franţa Masculin,
combinata alpină slalom

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here