SPORT LA TV/ Program TV 28 octombrie – 3 noiembrie

0
81

MARŢI

12.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Paris
18.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din 2. Bundesliga
19.00 Hochei DIRECT
Sport 1 Liga Mol: Nove Zamke
Stars – HC Miercurea Ciuc
20.45 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Paris
21.00 Fotbal DIRECT
Meci din Bundesliga

MIERCURI

03.30 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, Calgary Flames –
Colorado Avalanche
12.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Paris
15.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro FC Progresul – CSM Ploieşti
18.00 Handbal masculin DIRECT
Sport 1 Preliminarii CE,
Grecia – Ungaria
18.30 Fotbal DIRECT
Meci din 2. Bundesliga
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport Cupa României:
U. Cluj – Asesoft Ploieşti
20.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Cupa Ligii Ungariei:
Fehervar – Ferencvaros
20.45 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Paris
21.00 Fotbal DIRECT
Meci din Bundesliga
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue 1

JOI

12.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Paris
20.45 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Paris
21.45 Fotbal DIRECT
Meci din Euroligă

VINERI

10.45 Fotbal australian DIRECT
Eurosport Australia – Irlanda
15.05 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Paris
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
19.30 Rugby DIRECT
Eurosport 2 TOP 14:
Montauban – Toulon
20.45 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Paris
21.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
22.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Portugalia

SÎMBÄ‚TÄ‚

11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a:
Dacia Miov. – Unirea Alba Iulia
11.35 Rugby DIRECT
TVR 2 CSM Baia Mare – CSA Steaua
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a:
Dinamo II – CSM Ploieşti
15.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
15.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Paris
16.30 Baschet feminin DIRECT
Telesport Meci din Campionatul NaŢional
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
17.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Rangers – Inverness
17.00 Volei pe plajă DIRECT
Eurosport Circuitul mondial Bahrain, finala
17.30 Volei DIRECT
Eurosport 2 Campionatul Italiei
18.00 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu al Braziliei,
calificări
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
19.00 Handbal masculin DIRECT
Telesport Meci din campionatul Spaniei
19.15 Fotbal DIRECT
Sport 1 Cardiff – Wolverhampton
20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Meci din Liga I
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue 1

DUMINICÄ‚

11.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Preliminarii CE,
România – Polonia
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a:
Petrolul Pl. – Sportul Studenţesc
15.15 Fotbal DIRECT
Sport 1 Derby County – Nottingham F.
16.00 Atletism DIRECT
Eurosport Maratonul de la New York
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
17.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Paris, finala
18.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue 1
19.00 Baschet feminin DIRECT
Telesport BC Tîrgovişte – LMKSf.Gheorghe
19.00 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Oltchim Rm. Vîlcea – Larvik HK
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
19.00 Handbal DIRECT
Eurosport 2 Liga Campioanelor EHF
19.00 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu al Braziliei
20.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Olympiacos – Ergotelis
21.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
23.30 Fotbal American DIRECT
Sport 1 Meci din NFL

LUNI

19.00 Fotbal
Eurosport Eurogluri
20.00 Snooker
Eurosport Galeria vedetelor
21.00 Sporturi de contact
Eurosport Fight Club

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here