SPORT LA TV/ Program TV 28 iulie – 4 august

0
78

MARŢI

06.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Amical, Chelsea – Inter Milano
11.00 Nataţie DIRECT
Eurosport CM, sărituri în apă
13.30 Korfball DIRECT
Eurosport CM Taiwan, finala
18.30 Nataţie DIRECT
Eurosport CM, sărituri în apă
18.50 Înot DIRECT
TVR 2 CM, semifinale şi finale
19.00 Fotbal DIRECT
Eurosport CE U-19, Ucraina – Slovenia
20.15 Fotbal DIRECT
Eurosport CE U-19, Spania – Turcia

MIERCURI

10.30 Bowling DIRECT
Eurosport 2 Jocurile Mondiale Taiwan, finala
17.00 Fotbal feminin DIRECT
Eurosport 2 CE U-19, semifinale
18.45 Nataţie DIRECT
Eurosport CM, sărituri în apă
18.50 Înot DIRECT
TVR 2 CM, semifinale şi finale

JOI

14.00 Nataţie DIRECT
Eurosport CM, sărituri în apă
17.45 Polo DIRECT
TVR 2 CM, semifinala 1

VINERI

14.00 Nataţie DIRECT
Eurosport CM, sărituri în apă
18.30 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, Internaţional
Curtea de Argeş – Oţelul Galaţi
18.50 Înot DIRECT
TVR 2 CM, semifinale şi finale
20.30 Fotbal DIRECT
Eurosport CE U-19, Anglia – Ucraina
20.30 Fotbal DIRECT
DIGI Sport Rapid – Poli Iaşi
22.00 Rugby DIRECT
Sport Klub Superleague, St. Helens – Wigan

SÂMBĂTĂ

16.00 Rugby DIRECT
Sport.ro Tri Nations,
Africa de Sud – Noua Zeelandă
17.00 Polo DIRECT
TVR 2 CM, finala mică
17.45 Fotbal DIRECT
Eurosport CE U-19, finala
18.30 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, Timişoara – Gloria Bistriţa
18.50 Înot DIRECT
TVR 2 CM, semifinale şi finale
19.00 Speedway DIRECT
Sport 1 Marele Premiu al Letoniei
20.30 Fotbal DIRECT
DIGI Sport Liga I, CFR Cluj – Unirea Urziceni
21.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Belgia
21.30 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, U. Craiova – Dinamo
22.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Supercupa Franţei,
Bordeaux – Guingamp
23.30 Sporturi extreme DIRECT
Eurosport 2 Circuitul Dew Boston

DUMINICÄ‚

00.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Brazilia
10.00 Nataţie DIRECT
Eurosport CM înot
13.00 Superbike DIRECT
Eurosport CM, etapa de la Brno
15.00 Fotbal Eredivisie DIRECT
Sport 1 Groningen – Ajax
16.30 Superbike DIRECT
Eurosport CM, etapa de la Brno,
manşa a doua
17.30 Fotbal Eredivisie DIRECT
Sport 1 PSV – Venlo
18.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Rusia
19.00 Nataţie DIRECT
Eurosport CM înot
19.30 Fotbal DIRECT
DIGI Sport Liga I, FC Vaslui – Gaz Metan
20.00 Baschet DIRECT
Eurosport 2 CE U-20, finala
20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Liga I, Ceahlăul – Steaua
21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Belgia

LUNI

02.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Amical, Chelsea – Club America
10.00 Nataţie DIRECT
Eurosport CM înot
17.00 Fotbal DIRECT
Eurosport CE U-19, Franţa – Spania
19.00 Nataţie DIRECT
Eurosport CM înot
19.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 CE U-19, Ucraina – Elveţia

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here