SPORT LA TV/ Program TV 27 ianuarie – 2 februarie

0
75

MARÈšI

04.00 Tenis DIRECT
Eurosport Australian Open
10.30 Tenis DIRECT
Eurosport Australian Open
14.30 Futsal DIRECT
Sport 1 CityUs Târgu-Mureş – CIP Deva
19.15 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială
Schladming slalom manşa întâi
19.30 Handbal DIRECT
Sport 1 Meci de la C M
20.15 Hochei DIRECT
Sport Klub Liga austriacă, Alba Volan – Graz
21.00 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Eurocupa
21.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Cupa Germaniei,
Stuttgart – Bayern Munchen
21.45 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Schladming
slalom manşa a doua
23.00 Baschet DIRECT
Sport Klub NCAA,
Notre Dame – Conecticut

MIERCURI

02.30 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, Ottawa – New Jersey
04.00 Tenis DIRECT
Eurosport Australian Open
10.30 Tenis DIRECT
Eurosport Australian Open
16.00 Polo DIRECT
TVR 2 CN, Dinamo – Leonardo Oradea
18.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Liga Sagres Portugalia
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport Cupa Romπniei
19.15 Hochei DIRECT
Sport Klub Liga Mol, semifinală
20.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Cupa Germaniei,
Borussia Dortmund – W. Bremen
21.45 Baschet DIRECT
Sport Klub Meci din Euroligă

JOI

01.15 Fotbal american DIRECT
Sport 1 Meci din NFL
04.00 Tenis DIRECT
Eurosport Australian Open
10.30 Tenis DIRECT
urosport Australian Open
16.00 Polo DIRECT
TVR 2 CN, Dinamo – Leonardo Oradea
18.15 Fotbal DIRECT
Sport 1 Ligue I, Rennes – St. Etienne
19.30 Atletism DIRECT
Telesport Indoor, Gothenburg
20.15 Fotbal DIRECT
Sport 1 Ligue 1, Monaco – Nice
20.15 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Turneu amical Africa de Sud
23.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Copa Libertadores,
Palmeiras – Real Potosi

VINERI

10.30 Tenis DIRECT
Eurosport Australian Open
14.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Ligue I, Ajaccio -PSG
14.45 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Garmisch
Partenkirchen, Feminin slalom
16.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Ligue I, Lyon – Marseille
18.30 Handbal DIRECT
Sport 1 Campionatul Mondial, semifinală
21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga
21.30 Rugby DIRECT
Eurosport 2 TOP 14,
Toulon – Mont de Marsan
21.30 Handbal DIRECT
Sport 1 Campionatul Mondial, semifinală

SAMBÄ‚TÄ‚

04.00 Tenis DIRECT
Eurosport Australian Open
10.00 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport 2 Cupa Mondială Sapporo
în Japonia DT 134
10.30 Tenis DIRECT
Eurosport Australian Open
14.00 Snowboard DIRECT
Eurosport 2 Cupa Mondială Sudelfeld
Slalom paralel uriaş
14.00 Schi alpin DIRECT
Eurosport 2 C M Garmisch Partenkirchen
Feminin, Super-G
16.00 Atletism DIRECT
Telesport IAAF indoort Glasgow
17.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Rangers – Dundee
18.30 Hochei DIRECT
Sport Klub Liga Mol, finala
19.15 Fotbal DIRECT
Sport 1 Sheffield
Wednesday – Birmingham
21.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue I
22.45 Baschet DIRECT
Sport Klub NCAA,
Oklahoma St – Oklahoma

DUMINICÄ‚

14.00 Polo DIRECT
TVR 2 CN, Steaua – Dinamo
15.30 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Premier League,
Newcastle – Sunderland
16.10 Special DIRECT
TVR 1 Gala sportului romπnesc
16.30 Baschet masculin DIRECT
Telesport CS Otopeni – BCMUS Piteşti
17.30 Handbal DIRECT
TVR 2 Finala Campionatului Mondial
18.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Premier League,
Liverpool – Chelsea
18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga
18.30 Handbal DIRECT
Sport 1 Campionatul Mondial, finala
20.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga
20.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue I
22.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Xanthi – Asteras Tripolis

LUNI

00.30 Fotbal american DIRECT
Sport 1 Superbowl
14.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Qatar-ului
21.30 Volei feminin DIRECT
Eurosport 2 Italia, campionat naţional

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here