SPORT LA TV/ Program TV 25 noiembrie – 1 decembrie

0
88

MARŢI

14.00 Hochei DIRECT
Sport Klub Liga Mol:
Steaua – S.C. Miercurea Ciuc
18.00 Baschet masculin DIRECT
Eurosport 2 Eurocupa:
Khimki (RU) – Le Havre (FR)
19.30 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Zenit St Petersburg – Juventus
20.15 Baschet masculin DIRECT
Eurosport 2 Eurocupa:
Riga – Dinamo Moscova
21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Liga Campionilor:
Bayern Munchen – Steaua
21.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Fiorentina – Ol. Lyon
22.15 Fotbal american DIRECT
Sport 1 Meci din NFL

MIERCURI

14.00 Hochei DIRECT
Sport Klub Liga Mol: HC Csikszereda –
Progym Gheorgheni
19.00 Hanbdal masculin DIRECT
Sport.ro preliminarii CE:
Muntenegru – România
19.00 Baschet feminin DIRECT
Sport 1 Euroliga: Sopron – Venezia
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport Eurochallenge:
Elba Timişoara – Arcadia
21.00 Fotbal feminin DIRECT
Eurosport 2 CM U-20, Argentina – Franţa
21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Liga Campionilor:
CFR Cluj – AS Roma
21.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Bordeaux – Chelsea

JOI

02.30 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, Detroit – Montreal
19.00 Baschet feminin DIRECT
Sport 1 Euroliga: Peks – Besiktas
19.15 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Kuusamo,
Calificări DT 142
21.00 Fotbal feminin DIRECT
Eurosport CM U-20: Norvegia – Brazilia
21.45 Fotbal DIRECT
Telesport Meci din Cupa UEFA
22.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Cupa UEFA:
Portsmouth – AC Milan
00.00 Fotbal feminin DIRECT
Eurosport CM U-20: Germania – Canada

VINERI

12.45 Tenis feminin DIRECT
TVR 2 Turneul Masters Bucureşti,
semifinale
14.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Bulgaria:
Lokomotiv Mezdra – TSKA Sofia
18.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: Farul – CS Otopeni
18.30 Hochei DIRECT
Sport Klub Liga Mol:
S.C. Miercurea Ciuc – NZ Stars
19.00 Hochei DIRECT
Sport 1 Liga Mol: Ujpest – Steaua
20.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: FC Vaslui – U. Craiova
21.30 Rugby DIRECT
Eurosport 2 TOP 14: Toulouse – Bayonne
21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga: Hertha – Koln
22.00 Rugby DIRECT
Sport 1 Anglia: Newcastel – Wasps

SÎMBÄ‚TÄ‚

11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a:
FCM Tg Mureş – Dacia Mioveni
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a:
Progresul – Sportul Studenţesc
13.30 Tenis masculin DIRECT
TVR 2 Turneul Masters Bucureşti,
semifinale
14.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I:
Oţelul Galaţi – Pandurii Tg. Jiu
14.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Scoţia: Hearts – Rangers
15.00 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro U Cluj – Oltchim Rm. Vâlcea
16.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga
18.00 Fotbal DIRECT
GSP TV L. I: FC Timişoara – FC Braşov
18.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Scoţia: Celtic – Inverness
20.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: Dinamo – FC Argeş
20.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Austria
20.30 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Lake Louise
Masculin coborâre
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue I
22.00 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Aspen Feminin,
slalom uriaş, manşa a doua
23.15 Kick-boxing DIRECT
Antena 1 Gală Eindhoven

DUMINICÄ‚

11.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Preliminarii CE,
România – Suedia
11.35 Rugby DIRECT
TVR 2 CN, Dinamo – Olimpia
12.00 Tenis feminin DIRECT
TVR 2 Turneul Masters Bucureşti,
finala
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a:
Delta Tulcea – FC Ploieşti
14.00 Tenis masculin DIRECT
TVR 2 Turneul Masters Bucureşti
16.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Eredivisie: Heerenveen – PSV
18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga
18.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue I
19.00 Baschet feminin DIRECT
Telesport CN:
ICIM Arad – LMK Sf. Gheorghe
19.00 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Aspen Feminin,
slalom, manşa întâi
20.00 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Lake
LouiseMasculin Super-G
20.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Olimpyakos – Panionos
21.45 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Portugalia
22.00 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Aspen Feminin
slalom manşa a doua
22.20 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci din Argentina
23.30 Fotbal american DIRECT
Sport 1 Meci din NFL

LUNI

14.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I:
Gloria Bistriţa – Gloria Buzău
14.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Lok. Sofia – Slavia Sofia
18.30 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I:
CFR Cluj – Gaz Metan Mediaş
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport CN, BC Mureş – CSU Ploieşti
20.30 Fotbal DIRECT
Antena 1 FC Steaua – Unirea Urziceni

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here