SPORT LA TV/ Program TV 24 februarie – 2 martie

0
81

MARŢI

14.00 Ski fond DIRECT
Eurosport CM Liberec, sprint clasic, finala
16.00 Polo DIRECT
TVR 2 CN, Dinamo – Steaua
16.15 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Steaua – Minaur Baia Mare
18.00 Tenis DIRECT
Sport 1 Turneul ATP Dubai
18.00 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Eurocupa, optimi: Khimki
Moscova (Rusia) – Panellinios (Grecia)
20.00 Hochei DIRECT
Sport Klub Cupa Csikszereda: HC
Csikszereda – Sport Club M. Ciuc
21.45 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Eurocupa, optimi: Benetton
Treviso (Italia) – Turk Telekom (Turcia)
21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Liga Campionilor,
Inter – Manchester United

MIERCURI

02.00 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, Atlanta – Colorado
12.00 Tenis DIRECT
Sport 1 Turneul ATP Dubai
17.00 Tenis DIRECT
Sport 1 Turneul ATP Dubai
18.30 Atletism DIRECT
Telesport IAAF Indoor Atena
19.00 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro HC Dunărea Brăila – Oltchim
Râmnicu Vâlcea
21.30 Baschet DIRECT
Eurosport 2 EuroLiga feminină, sferturi
21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Liga Campionilor,
Real Madrid – Liverpool
21.45 Baschet DIRECT
Sport Klub Meci din Euroliga

JOI

00.15 Tenis DIRECT
Sport 1 Turneul ATP Acapulco
02.30 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, Toronto – NY Rangers
02.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub Copa Libertadores,
Gremio – Universidad
12.00 Tenis DIRECT
Sport 1 Turneul ATP Dubai
12.00 Ski combinata nordică DIRECT
Eurosport CM Liberec Echipe DT 134
17.00 Tenis DIRECT
Sport 1 Turneul ATP Dubai
18.00 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport CM Liberec, Calificări DT 134
18.30 Atletism DIRECT
Telesport IAAF Indoor Praga
19.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Cupa UEFA,
CSKA Moscova – Aston Villa
21.00 Tenis DIRECT
Sport 1 Turneul ATP Acapulco
21.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro Cupa UEFA, AC Milan -Werder
21.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub Cupa UEFA, Ajax – Fiorentina

VINERI

12.00 Tenis DIRECT
Sport 1 Turneul ATP Dubai
15.00 Tenis DIRECT
Sport 1 Turneul ATP Dubai
19.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din 2. Bundesliga
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, Poli Iaşi – U. Craiova
20.00 Rugby DIRECT
Eurosport TOP 14: Bourgoin – Toulon
20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Liga I: Steaua – FC Vaslui
21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga
21.45 Fotbal DIRECT
Sport 1 Eredivisie, PSV – Heerenveen
22.00 Rugby DIRECT
TVR 2 Turneul celor Şase Naţiuni

SÎMBÄ‚TÄ‚

01.30 Tenis DIRECT
Sport 1 Turneul ATP Acapulco
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a:
Petrolul Ploieşti – FC Buftea
14.00 Rugby DIRECT
TVR 2 CEN, România – Rusia
14.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Hamilton – Rangers
15.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, Oţelul – Gaz Metan Mediaş
15.00 Handbal feminin DIRECT
Eurosport 2 Liga Campionilor
16.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga
16.45 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport CM Liberec Echipe DT 134
17.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Celtic – St. Mirren
17.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport CSM Cuadripol Braşov – CSU Sibiu
18.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, FC Timişoara – FC Argeş
18.45 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro L.C.: Krim Ljubljana – Oltchim
19.00 Handbal masculin DIRECT
Telesport Liga Asobal
19.00 Tenis DIRECT
Sport 1 Turneul ATP Dubai, finala
19.30 Rugby DIRECT
Sport Klub Harlequins RL – Wigan Warriors
19.30 Rugby DIRECT
TVR 2 Turneul celor Şase Naţiuni:
Irlanda – Anglia
19.30 Volei feminin DIRECT
Eurosport 2 Novara – Bergamo
20.30 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, Unirea Urziceni – FC Braşov
21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga
21.30 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul ATP Delray Beach
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Ligue I, Auxerre – Toulouse

DUMINICÄ‚

13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a: UTA – FCM Tg. Mureş
14.15 Fotbal DIRECT
Sport 1 Sheffield United – Birmingham
15.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, Gloria Bistriţa – Rapid
17.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport “U” Mobitelco Cluj – BC Tg. Mureş
17.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Cupa Ligii Angliei,
Manchester U. – Tottenham Hotspur
18.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, CFR Cluj – CS Otopeni
18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga
18.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue I
20.00 Hochei DIRECT
Sport Klub Liga naţională,
HC Csikszereda – Steaua
20.15 Fotbal DIRECT
Sport 1 Olympiakos – Panathinaikos
20.30 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, Dinamo – Pandurii Tg. Jiu
21.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Real Madrid – Barcelona

LUNI

19.00 Fotbal DIRECT
Eurosport Eurogoluri

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here