SPORT LA TV/ Program TV 24 – 30 martie

0
71

MARŢI

21.45 Baschet DIRECT
Sport Klub Meci din Euroliga
22.00 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport CM Los Angeles, Dans, programul impus
23.30 Patinaj artistic DIRECT
TVR 2 CM Los Angeles, Dans

MIERCURI

01.30 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, Montreal – Atlanta
06.15 Patinaj DIRECT
TVR 2 CM Los Angeles, Perechi, programul scurt
16.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci amical, FC Buftea – Dinamo
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport CN, CSU Sibiu – Energia Rovinari
19.00 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport CM Los Angeles Masculin, programul scurt

JOI

02.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub Copa Libertadores, Aurora – Gremio
17.30 Patinaj artistic DIRECT
TVR 2 CM proba de perechi
20.15 Ciclism DIRECT
Eurosport CM pe velodrom Pruskow
22.35 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport CM Los Angeles Dans

VINERI

05.05 Patinaj artistic DIRECT
TVR 2 CM Los Angeles, masculin
20.15 Ciclism DIRECT
Eurosport CM pe velodrom Pruskow
21.30 Rugby DIRECT
Eurosport 2 Top 14
22.00 Rugby DIRECT
Sport Klub Superleague, Wakefield – St Helens
22.35 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport CM Los Angeles Feminin, programul scurt

SÂMBĂTĂ

04.00 Patinaj artistic DIRECT
TVR 2 CM Los Angeles, Dans
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a Astra
Sport Bets: Concordia Chiajna – Ceahlăul Piatra Neamţ
15.00 Biatlon DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Khanty
Mansiysk Feminin pursuit
16.15 Hochei DIRECT
Sport Klub Finala CN, HC Csikszreda – SC Miercurea Ciuc
16.15 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Preliminariile Cupei Mondiale: Iran – Arabia Saudită
18.00 Fotbal feminin DIRECT
Eurosport Cupa UEFA: Lyon – Disburg
18.00 Fotbal DIRECT
TVR 2 Preliminarii CE tineret, România – Andorra
19.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Challenge Cup:
UCM Reşiţa – Proleter Naftagas
19.15 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci amical, Anglia – Slovacia
20.00 Ciclism DIRECT
Eurosport CM pe velodrom Pruskow
20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Preliminarii CM 2010, România – Serbia
21.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Cupa Cupelor: Pevafersa Valladolid – HCM Constanţa
21.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Preliminarii CM 2010, Germania – Liechteinstein
21.40 Fotbal DIRECT
TVR 1 Meci din preliminariile CM 2010

DUMINICÄ‚

08.55 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu al Australiei
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a Astra Sport Bets: FC Drobeta Turnu Severin – Unirea Alba Iulia
14.30 Hochei DIRECT
Sport Klub CN Finala, HC Csikszereda – Sport Club Miercurea Ciuc
15.00 Ciclism DIRECT
Eurosport CM pe velodrom Pruskow
16.30 Rugby DIRECT
Sport 1 Anglia, Saracens – Wasps
17.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport CN, CS Otopeni – CSU Sibiu
17.30 Canotaj DIRECT
Eurosport Cursa universităţilor: Oxford – Cambridge
19.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor, Ciudad Real – Veszprem
21.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Recursul etapei
00.00 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport CM Los Angeles
Gală demonstrativă

LUNI

03.30 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Miami
14.30 Snooker DIRECT
Eurosport Open-ul Chinei

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here