SPORT LA TV/ Program TV 23-29 septembrie

0
46

MARŢI

07.30 Tenis DIRECT
Telesport ATP China
13.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Japonia:
Jef U. Chiba – Nagoya Grampus
15.00 Ciclism DIRECT
Eurosport CM pe şosea U-23
21.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Cupa Germaniei:
Augsburg – Leverkusen

MIERCURI

07.30 Tenis DIRECT
Telesport ATP China
15.00 Ciclism DIRECT
Eurosport CM pe şosea U-23
19.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro UCM ReşiŢa – Steaua
21.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Cupa Germaniei:
Bayern Munchen – FC Nurnberg
21.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro Newcastle – Tottenham

JOI

07.30 Tenis DIRECT
Telesport ATP China
11.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Beijing
4.00 Ciclism DIRECT
Eurosport CM pe şosea U-23

VINERI

07.00 Motociclism DIRECT
Eurosport CM, etapa din Japonia,
antrenamente
09.00 Motociclism DIRECT
Eurosport CM, etapa din Japonia
14.00 Ciclism DIRECT
Eurosport CM pe şosea U-23
17.10 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: Gloria Bistriţa – Dinamo
18.30 Hochei DIRECT
Sport Klub Liga Mol:
Miercurea Ciuc – Steaua
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: Farul – Oţelul Galaţi
20.30 Tenis de masă DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Liege
20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Liga I: CFR Cluj – Steaua
21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga: Koln – Schalke
21.30 Rugby DIRECT
Eurosport 2 Top 14
21.45 Fotbal DIRECT
Sport 1 Eredivisie: PSV – Volendam

SÎMBÄ‚TÄ‚

07.00 Motociclism DIRECT
Eurosport CM, etapa din Japonia, calificări
09.00 Motociclism DIRECT
Eurosport CM, etapa din Japonia, calificări
11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a:
Buftea – Cetatea Suceava
11.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Beijing
11.00 Rugby DIRECT
TVR 2 Steaua – R.C. Bîrlad
13.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Japonia:
Kashiwa Reysol – Kawasaki
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a, Dinamo – Sportul
13.10 Polo DIRECT
TVR 2 CSM Oradea – Steaua, tur
14.00 Ciclism DIRECT
Eurosport CM pe şosea feminine
16.30 Fotbal DIRECT
Sport KLub Meci din Bundesliga
16.55 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu din Singapore
17.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Celtic – Aberdeen
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: U.Craiova – FC Braşov
19.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Steaua – Dinamo
19.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Austria
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: FC Vaslui – Unirea Urziceni
19.15 Fotbal DIRECT
Sport 1 Ipswich Town – Crystal Palace
20.30 Tenis de masă DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Liege
21.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Poli Iaşi – Poli Timişoara
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 PSG – Grenoble

DUMINICÄ‚

00.20 Fotbal DIRECT
Sport.ro Brazilia: Flamengo – Sport Recife
04.45 Motociclism DIRECT
Eurosport CM, etapa din Japonia
07.15 Motociclism DIRECT
Eurosport CM, etapa din Japonia
11.00 Handbal femininDIRECT
Sport.ro Oltchim – Rulmentul Braşov
12.15 Ciclism DIRECT
Eurosport CM pe şosea
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a:
CSM Ploieşti – FC Snagov
3.10 Polo DIRECT
TVR 2 CSM Oradea – Steaua, retur
14.55 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu din Singapore
15.00 Hochei DIRECT
Sport Klub Miercurea Ciuc – HC Csikszereda
16.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Scoţia, Hibernian – Rangers
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I:
Gloria Buzău – Pandurii Tg.Jiu
18.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Ligue I: Monaco – Lille
18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV CS Otopeni – Gaz Metan Mediaş
20.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Braga – Naval
21.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: Rapid – FC Argeş
22.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci din Argentina
23.45 Fotbal American DIRECT
Sport 1 Dallas – Washington

LUNI

10.00 Snooker DIRECT
Eurosport Mastersul de la Shanghai
14.45 Snooker DIRECT
Eurosport Mastersul de la Shanghai
21.15 Fotbal DIRECT
Sport KLub Meci din 2.Bundesliga

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here