SPORT LA TV/ Program TV 21-27 octombrie

0
53

MARŢI

16.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul ATP de la Basel
18.30 Hochei DIRECT
Sport Klub Braşov – HC Csikszereda
19.15 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul ATP de la Basel
19.30 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor: Zenit Sankt
Petersburg – BATE Borisov
21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Liga Campionilor: Steaua – Lyon
21.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Bayern Munchen – Fiorentina

MIERCURI

02.00 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, Toronto Maple
Leafs – Atlanta Trashers
15.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Linz
18.30 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Basel
19.00 Baschet feminin DIRECT
Telesport EUROCUP:
ICIM Arad – Puig Den Valls Ibiza
19.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga:
Frankfurt – Karlsruhe
21.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Chelsea – Roma
21.45 Baschet DIRECT
Sport Klub Euroliga: – Le Mans
21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Liga Campionilor:
Bordeaux – CFR Cluj
21.45 Baschet DIRECT
Sport Klub Euroliga: Real Madrid -Panionos

JOI

04.00 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, Chicago
Blackhawks – Edmonton Oilers
15.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Linz
18.30 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul ATP de la Basel

VINERI

13.30 Fotbal Australian DIRECT
Eurosport 2 Australia – Irlanda
15.00 Motociclism DIRECT
Eurosport CM, etapa din Valencia
17.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Linz
18.30 Hochei DIRECT
Sport Klub Liga Mol: Sport Club
Miercurea Ciuc – Ujpest TE
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV FC Argeş – Poli Iaşi
19.30 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul ATP de la Basel
21.00 Rugby DIRECT
Sport 1 Cupa EDF Energy:
Llanelli Scarlets – Bristol Rugby
21.30 Rugby DIRECT
Eurosport TOP 14, etapa a opta
21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Leverkusen – Koln

SÎMBÄ‚TÄ‚

10.00 Auto DIRECT
Eurosport CM de turisme, Okayama
10.00 Ã…Ëœnot DIRECT
Telesport Cupa Mondială de
Nataţie Sidney
11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a: Jiul Petroşani – UTA
11.35 Rugby DIRECT
TVR 2 CS Olimpia – Dinamo Gaz Sud
13.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Campionatul NaŢional
din Japonia
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a:
CSM Ploieşti – FC Buftea
14.00 Motociclism DIRECT
Eurosport CM, etapa din Valencia
14.30 Auto DIRECT
Sport Klub DTM Hockeinheim, calificări
15.00 Tenis DIRECT
Telesport Turneul WTA Fortis
15.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: FC Braşov – Gloria Bistriţa
15.00 Snooker DIRECT
Eurosport Seria Mondială Varşovia
16.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: Dinamo – Oţelul Galaţi
17.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Celtic – Hibernian
17.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Linz
18.30 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul ATP de la Basel
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I:
Unirea Urziceni – Farul Constanţa
19.00 Baschet feminin DIRECT
Telesport Campionatul Naţional,
ICIM Arad – MCM Târgovişte
20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Meci din Liga I
21.00 Snooker DIRECT
Eurosport Seria Mondială Varşovia
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue I

DUMINICÄ‚

00.20 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci din Brazilia
02.00 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, Philadelphia Flyers – New
Jersey Devils
07.15 Auto DIRECT
Eurosport CM de turisme, Okayama
09.55 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu al Chinei
10.00 Ã…Ëœnot DIRECT
Telesport Cupa Mondială
de Nataţie Sidney
10.45 Motociclism DIRECT
Eurosport CM, etapa de la Valencia
11.00 Auto DIRECT
Sport Klub Porsche Carrera Cup, Hockenheim
11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a:
Forex Braşov – Progresul Bucureşti
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a: Petrolul – FC Botoşani
14.15 Motociclism DIRECT
Eurosport CM, etapa de la Valencia,
cursa Moto GP
15.00 Hochei DIRECT
Sport Klub Liga Mol, Sport Club Miercurea
Ciuc – DAB Docler
15.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: Gaz Metan Mediaş –
U. Craiova
15.00 Snooker DIRECT
Eurosport 2 Seria Mondială Varşovia
16.00 Tenis DIRECT
Telesport Turneul WTA Fortis
16.15 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro Tomis ConstanŢa –
Oltchim Rm. Vâlcea
16.30 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul ATP de la Basel
16.45 Fotbal DIRECT
Sport 1 Panathinaikos – Iraklis
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: Pandurii – Tg. Jiu
18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport Gaz Metan Mediaş –
Asesoft Ploieşti
20.30 Snooker DIRECT
Eurosport Seria Mondială Varşovia
21.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: FC Timişoara – CFR Cluj
22.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci din Argentina
22.15 Fotbal american DIRECT
Sport 1 NFL, Pittsburgh –
New York Giants

LUNI

19.00 Handbal masculin DIRECT
Sport KLub Spania:
Portland San Antonio – Barcelona
19.00 Fotbal DIRECT
Eurosport Eurogoluri

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here